Valmieras Ziņas

Cēsīs ceturto reizi notiek sarunu festivāls LAMPA

29. un 30.jūnijā Cēsu pils parkā jau ceturto reizi notiek sarunu festivāls LAMPA, piedāvājot vairāk nekā 270 dažādus pasākumus divu dienu garumā. Šī gada centrālā tēma ir uzticēšanās, arī festivāla programmas nosaukums ir „Uzticēšanās aug gaismā”.

Sev interesējošu tēmu var atrast visu vecumu un profesiju pārstāvji, sarunas un diskusijas ir dažādām gaumēm un dvēseles stāvokļiem – par biznesu, zaļo domāšanu, kino, veselību, radošumu, migrantiem utt.  Šogad festivālu veido 235 organizācijas un indivīdi. Pils parkā nelielā teritorijā izkārtotas teltis, kurās var satikt tādus Latvijā pazīstamus cilvēkus kā kardiologu Andreju Ērgli, politiķi Artusu Kaimiņu, producenti Gundegu Skudriņu, režisoru Andreju Ēķi un daudzus citus. Ja neuzrunā tēma vai dalībnieki vienā teltī, var doties uz nākamo, un tas viss ir bez maksas.

LAMPA šogad pirmo reizi piedāvā „Politisko arēnu”, kur var satikt  dažādu partiju politiķus, uzklausīt viņu viedokļus un gaidāmajās vēlēšanās kārtējo reizi pārliecināties, cik daudz var uzticēties viņiem.

Dažas atziņas no piektdien dzirdētajām sarunām:

  • Sangviniķiem un holēriķiem lēns dzīves temps vienkārši nav iespējams!
  • Lai dzīvotu, stress ir vajadzīgs.
  • Uzņēmējam jābūt pašmotivācijai, citādi kļūsi par darba ņēmēju.
  • Panākumi sākas ar labu auru.
  • Risks ir piedzīvojums.
  • Mūsdienu paaudze nav ne labāka, ne sliktāka, bet savādāka. Viņiem ir iemaņas, kas nav vecākajai paaudzei, un otrādi.
  • Kādreiz cilvēki strādāja ārā, bet atpūtās iekšā, tagad strādā ofisos un birojos, bet atpūsties dodas pie dabas.
  • Laimes jēdziens ir relatīvs un katram atšķirīgs. Viens ir laimīgs par jaunu māju vai nopelnītu pirmo miljonu, citam laimi sagādā bērna pirmais zobiņš vai tas, ka pampers tiek nomainīts pret podiņu.

Tie, kas piektdien bija aizņemti darbā vai kādu citu iemeslu dēļ nevarēja doties uz festivālu, to var izdarīt sestdien. Jau no plkst. 9.00 līdz pat pusnaktij darbosies Veselības, Panākumu, Atklātības telts, platforma KO-KĀ, interesanti pasākumi risināsies Riekstu kalnā un Cēsu izstāžu namā.

Mājaslapā www.festivalslampa.lv atrodama visa festivāla programma, dalībnieki, kā arī praktiski padomi, bet būtu jāņem vērā vēl kāds silts ieteikums – apskatīties laika prognozes un atbilstoši saģērbties!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Vaidava Ceramics ir ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Tie apvieno cieņu pret vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilglaicīgu dizainu, kas turas pretī laikam un mainīgajām tendencēm. Aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU / TRAUKU PODNIEKU (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 4.00 – 5.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “FORMĒŠANAS MEISTARS” uz info@vaidava.lv līdz 31.05.2019. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un vaidava.lv. SIA “Rebeka”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 26425050. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-31 Darba sākšanas datums: 2019-06-03 Kontaktpersona: Miks Balodis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri