Valmieras Ziņas

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Sākušies ilgi gaidītie ceļa Brenguļi – Trikāta remontdarbi, Beverīnas novadā. 2017.gada martā portāls “Valmieras Ziņas” vēstīja, ka iedzīvotāji savākuši 579 parakstus par Brenguļu – Trikātas ceļa asfaltēšanu. Tolaik VAS “Latvijas Valsts ceļi” skaidroja, ka šajā ceļa posmā grants segums ir labāks nekā lielākajai daļai valsts vietējo autoceļu, tādēļ remontdarbi netiek plānoti. Taču brīnums, kam daudzi neticēja, ir noticis.

Kā informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Ieva Niedra, vietējā autoceļa Cempi-Brenguļi-Trikāta-Vijciems (V182) posmā no 6,92-15,7 km uz grants šķembu pamata tiks izbūvēta divkāršā virsmas apstrāde, kā arī atjaunota ūdens atvade.

Darbi uzsākti 12. jūnijā un tos saskaņā ar līgumā noteikto jāpabeidz 60 dienu laikā. Būvdarbus veic SIA “8.CBR” un to kopējās izmaksas ieskaitot PVN ir EUR 1 134 171.

Atkarībā no veicamo būvdarbu veida tiks ieviesti dažādi satiksmes ierobežojumi: tostarp ātruma ierobežojumi un luksoforu posmi.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Madara - 19.06.2018 Atbildēt

    Beidzot.

Mūsu partneri