Valmieras Ziņas

Būvvalde uzdevusi apturēt nesaskaņotos teritorijas uzbēršanas darbus pie Vanšu tilta (1)

Lasīšanas laiks: 2 min

Jau vairākkārt portālā esam rakstījuši par teritoriju Valmierā starp Pārgaujas aptieku un Vanšu tiltu, kas daudzus gadus ir nesakopta. Tā kā zemes gabals ir privātīpašums, pašvaldība jau ilgstoši, bet nesekmīgi no īpašnieka cenšas panākt, lai teritorija tiktu sakopta un uzturēta pienācīgā kārtībā. Jauns pavērsiens ir noticis līdz ar veikala “Lidl” būvniecības sākšanos turpat netālu – Stacijas ielā 8. Teritorijā starp Vanšu tiltu un Pārgaujas aptieku tiek nogādāta grunts no veikala būvlaukuma, portālu “Valmieras Ziņas” informēja aculiecinieki.

Vairāki portāla lasītāji lūdza mūsu palīdzību, lai noskaidrotu, ko īpašnieks ir iecerējis darīt šajā teritorijā un vai šīs darbības ir saskaņotas ar atbildīgajām institūcijām. Par šo tēmu sekoja arī diskusijas sociālo tīklu vietnē “Facebook”, kurā valmierieši pauda sašutumu par izpostīto un piesārņoto apkārtni pie Vanšu tilta.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, Valmieras pilsētas Būvvalde, 3.oktobrī uzzinot, ka pie Vanšu tilta tiek veiktas ar pilsētas Būvvaldi nesaskaņotas darbības, nekavējoties sadarbībā ar Valsts vides dienesta pārstāvjiem apsekoja objektu. Valmieras pilsētas Būvvalde uzdeva zemes gabalu īpašniekiem uzsāktos teritorijas uzbēršanas darbus apturēt.

Teritorijā notiekošie darbi nav saskaņoti ar pilsētas Būvvaldi. Tādēļ ir sagatavots Valmieras pilsētas būvinspektora atzinums par teritorijā notiekošo. Balstoties uz to, Būvvalde lems par nepieciešamo situācijas risinājumu – zemes gabalu sakārtošanu atbilstoši to sākotnējam izskatam vai dokumentācijas sagatavošanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Būvniecības procesus regulē “Būvniecības likums”. Savukārt Valmieras pilsētas Būvvalde ir Valmieras pilsētas pašvaldības iestāde, kuras galvenie uzdevumi ir pārzināt un kontrolēt būvniecību Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā.

    Liene - 25.10.2019

    Izskatās, ka cilvēks beidzot ir sadzirdējis un cenšas sakārtot to veco, krūmos ieaugušo pamestā laukuma teritoriju

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1 slodze - 40 stundas nedēļā) APKOPĒJU DIENESTA VIESNĪCĀ (darba vietas adrese: Jāņa Enkmaņa ielā 14, Valmiera, Valmieras novads). Ja Tev ir vēlme: • uzkopt ar rokām Iestādes telpas; • uzkopt ar grīdas mazgāšanas mašīnu Iestādes koplietošanas telpas; • mazgāt grīdas, mazgāt logus un to rāmjus, palodzes, spoguļus, radiatoru virsmas, slaucīt putekļus; • veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas prasībām un telpu uzkopšanas plānu; • papildināt personīgās higiēnas līdzekļu daudzumu koplietošanas tualetēs; • kopt Iestādes telpaugus; • veikt telpu sagatavošanu un uzkopšanu īrnieku /viesu uzņemšanai Iestādē; un ja Tev ir: • vispārējā vidējā vai pamatizglītība; • valsts valodas prasme; • pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu; • psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: • atalgojumu 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu radošā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 17. augustam personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā (adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: personals@valmierasnovads.lv. Tālrunis informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Enkmaņa iela 14, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-17

Mūsu partneri