Valmieras Ziņas

Burtnieku pagastā piektdien degusi neapsaimniekota ēka

Piektdien, 14.jūnijā, plkst. 12.40 tika saņemts izsaukums uz Burtnieku novada Burtnieku pagastu, kur dega vienstāva neapsaimniekota ēka 180 m2 platībā. Plkst. 17.58 ugunsgrēks tika likvidēts, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Rīgas ielā Limbažos, kur piektdienas vakarā konteinerā dega atkritumi 1 m2 platībā, kā arī Madonas novada Dzelzavas pagastā, kur svētdien dega sausā zāle 60 m2 platībā.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem, sestdien Ērgļos ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja cilvēkam, kurš, braucot ar velosipēdu, bija iekritis apmēram 1,5 metrus dziļā ceļa braucamās daļas remonta bedrē – glābēji cilvēku izcēla un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 14.jūnija plkst. 6.30 līdz 17.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet vēl seši bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri