Valmieras Ziņas

Biedrības “Sev, Tev un ģimenei” un Pūriņu skola rīko ikgadējo Lielo ratu pastaigu (1)

Šogad Lielā ratu parāde Valmierā notiks 2. jūnijā sadarbībā ar Valmieras Jaunatnes centru “Vinda”. Jaunos vecākus un mazuļus ar saviem braucamajiem gaidām pie Valmieras pašvaldības laukumā, kur sāksim pulcēties jau no plkst. 10.40. Lielā ratu parāde sāksim plkst. 11.00 un dosimies pa Rīgas ielu.

Šogad mūsu mērķis ir pievērst jauno vecāku problēmām un vajadzībām pilsētā, kā arī vērst uzmanību sabiedrību , ka jaunās ģimenes ir vērā ņemamas ikdienā un jārēķinās ar tām.

Šogad Lielās ratu parādes tēma ir  “Latvijai 100”. Parāde būs kā simbolisks gājiens par godu Latvijas svētkiem un arī Valmieras jubilejai. Aicinām īpaši padomāt par noformējumu, lai pašiem un pilsētniekiem būtu interesanti vērot mūsu kopīgo gājienu. Lai motivētu padomāt par noformējumu, esam sarūpējuši jaukas dāvaniņas Košākam dalībniekam, Latviskākā komanda, orģinālākais izpildījums utt. Apbalvošana notiks gājiena beigās un ratus palīdzēt izvērtēt neatkarīga žūrija. Bet ikviens dalībnieks tiks pie balviņām un dāvaniņām – kā ikgadu ar mūsu labvēļiem no Bella Happy un Weleda.

Tāpat topošās māmiņas un māmiņas ar mazuļiem līdz 3 mēnešiem var saņemt palīdzību – Jaundzimušo pakas, kurā ir drēbītes un dažādas citas mazulim un māmiņai lietas. Un saņemt vienu bezmaksas konsultāciju ar PEP mammu vai dūlu – par mazuļa aprūpi, zīdīšanu, emociju pasauli mazulim, tikt galā ar pēcdzemdību skumjām māmiņām u.c. jautājumiem, kas skar mammas.

Vairāk par akcijām un pasākumiem www.purinuskola.weebly.com

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Anna - 05.05.2018 Atbildēt

    Vairākas reizes pārlasīju sākuma tekstu, ļoti neskaidri noformulēta doma. Maseles kundzei ieteiktu piedomāt pie sava rakstības stila

Mūsu partneri