Valmieras Ziņas

Biedrības “Kristīgais Žēlsirdības centrs” Dienas centram atzīmēta desmit gadu jubileja

Lasīšanas laiks: < 1 min

Biedrības “Kristīgais Žēlsirdības centrs” Dienas centram Valmierā atzīmēta desmit gadu jubileja, atskatoties uz paveikto un piedāvāto pakalpojumu klāstu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Didzis Stāvausis.

Pēc viņa teiktā, centrs desmit gadu laikā ir būtiski paplašinājies, ieguvis jaunas telpas un pilnveidojis piedāvāto pakalpojumu klāstu, ko saņem bērni un jaunieši.

Kā norāda Dienas centra vadītāja Agita Akmene, – dienas centra mērķis nav tikai nodrošināt siltas telpas un pusdienas bērniem no trūcīgām ģimenēm, bet arī radīt sajūtu, ka bērni ir vajadzīgi un gaidīti, kā arī motivēt rūpīgāk attiekties pret izglītību un saviem sapņiem.

A.Akmene atklāja, ka Dienas centrā bērni ir iecienījuši pieejamās galda spēles, labprāt apgūst rokdarbus, dzied ansamblī un spēlē volejbolu, kā arī iesaistās citās nodarbēs.

Valmieras Kristīgā Žēlsirdības centra vadītāja Gaida Pevko pastāstīja, ka centra tapšanas ideja radusies kādā drēgnā ziemas dienā, kad pēc maltītes ieturēšanas Zupas virtuvē bērni nav gribējuši uzreiz doties prom. “Tā arī radās ideja par Dienas centra izveidi, kur bērni varētu saturīgi pavadīt brīvo laiku, prasmīgu un gādīgu pedagogu vadībā apgūstot dažādas iemaņas, spēlēt spēles, kas citkārt tiem varbūt nebūtu pieejamas, kā arī izpildīt mājas darbus.”

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri