Valmieras Ziņas

Bezdarba līmenis sarūk: Kāda ir situācija Valmierā?

Jaunākie Nodarbinātības valsts aģentūras dati liecina, ka laika posmā no 2019. gada janvāra līdz maija beigām bezdarba līmenis valstī ir samazinājies. Ja gada sākumā tas bija sasniedzis 6,7%, kas aptvēra gandrīz 62 000 iedzīvotājus, tad nu, noslēdzoties maijam, tas sarucis līdz 6,1% – 56 000 iedzīvotāju -, kas ir par 0,2% mazāk nekā mēnesi iepriekš, aprīļa beigās. 

Joprojām, vērtējot situāciju reģionos, zemākais bezdarbs vērojams Rīgas reģionā, kur tas šobrīd sasniedz 4%, kas ir par 0,4 procentpunktiem mazāk nekā 2019. gada ievadā. Joprojām augstākais bezdarbs vērojams Latgalē. Lai arī pēdējo mēnešu laikā tas ir samazinājies, joprojām ir salīdzinoši liels – 14,4%. Līdzīga tendence, samazinoties bezdarbam, ir vērojama arī Vidzemē, Kurzemē un Zemgalē, bezdarbam vidēji samazinoties par 0,9% laika periodā kopš gada sākuma. 

Valmiera ir viena no tām pilsētām, kurās vērojams salīdzinoši zems bezdarba līmenis. Ja janvāra beigās Valmierā tika reģistrēti 434 bezdarbnieki, tad maijā tie bija 419, procentuāli bezdarbam sasniedzot 3% atzīmi. Vairāk nekā puse no reģistrētajiem bezdarbniekiem ir sievietes. Arī apkārt esošajos novados nav vērojams augsts bezdarbs – pēdējie dati liecina, ka Naukšēnu novadā tas ir 2,2%, Mazsalacas novadā 3%, Beverīnas un Burtnieku novados attiecīgi 3,3% un 3,5%, bet Kocēnu novadā – 3,9%.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri