Valmieras Ziņas

Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs: Nav pieņemams veids, kā virza administratīvi teritoriālo reformu

Nav pieņemams veids, kā patlaban tiek virzīts likumprojekts “Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums”, aģentūrai LETA sacīja jaunievēlētais Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Fūrmanis (“Novadam”).

Viņš norādīja, ka Beverīnas novads jau patlaban sadarbojas gan ar Valmieras pilsētu, gan ar Kocēnu novadu, kas sniedz būvvaldes un izglītības pārvaldes pakalpojumus, tādēļ valdības pārstāvju pārmetumi par nesadarbošanos nav īsti vietā.

Runājot par pirmajiem darbiem, kas jāpaveic Fūrmanis uzsvēra, ka rīt notiks Beverīnas novada domes izbraukuma sēde Trikātā, kurā jāizskata dažādi jautājumi, no kuriem būtiskākais būs izpilddirektora ievēlēšana.

“Aktuāla ir arī tikšanās ar iestāžu vadītājiem un darbiniekiem, kā arī darbs pie nākamā – 2020.gada budžeta. Turpinot iesāktos darbus, ir nepieciešams realizēt pašvaldības meliorācijas grāvju atjaunošanas projektu,” teica Fūrmanis.

LETA jau ziņoja, ka Fūrmanis par Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju tika ievēlēts ar septiņām balsīm “par” un divām “pret”.

Domes ārkārtas sēdē priekšsēdētāja amatam tika izvirzītas divas kandidatūras – deputāts Uldis Podnieks (“Novadam”) izvirzīja Fūrmani, savukārt deputāts Salvis Rambols (“Kaugurieši”) izvirzīja Romānu Vaščenko (“Kaugurieši”).

Kā vēstīts, 28.novembrī savu pēdējo domes sēdi aizvadīja bijušais domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis (“Novadam”), kurš novembra sākumā pašvaldības mājaslapā paziņoja, ka atkāpjas no amata, tādējādi protestējot pret administratīvi teritoriālo reformu. 28.novembra domes sēdes laikā netika ievēlēts jauns domes priekšsēdētājs, jo nevienam no kandidātiem nepietika vajadzīgais balsu skaits.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ.Mēs sagaidām, ka Tev: ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev: ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev: interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev: pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (5.00€-12.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2020-03-31 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Noliktavas darbinieks - krāvējs Pienākumi: Komplektēt gatavās produkcijas kravas un izejvielu, taras, palīgmeteriālu pasūtījumus Veikt precīzu gatavās produkcijas un iepirkto materiālu pieņemšanu un izvietošanu atbilstoši uzņēmumā noteiktajai kārtībai Vizuāli novertēt pieņemto preču kvalitāti, ja nepieciešams veikt speciālo marķēšanu Veikt produkcijas pārvietošanu Veikt dažādus saimnieciskus darbus Prasības: Iniciatīva un labas komunikācijas spējas Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darba uzdevumus un laiku, nosakot galvenās prioritātes B kategorijas autovadītāja apliecība, autokāra vadīšanas apliecība un vēlama C kategorijas atovadītāja apliecība Piedāvājam: Daudzveidīgu un interesantu darbu Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas Kolēģu atbalstu darba procesā Atalgojums - no 750 euro bruto Kontaktinformācija: CV ar norādi "Noliktavas darbinieks - krāvējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu vai iesniegt personīgi Upes ielā 5, Rūjienā E-pasts: sanda.gute@rujienassaldejums.lv Tālrunis: 26037556 Profesija: NOLIKTAVAS DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-27 Kontaktpersona: CV ar amata norādi sūtīt uz e-pastu sanda.gute@rujienassaldejums.lv; t. 26037556.

Mūsu partneri