Valmieras Ziņas

Berseņeva hat-trick atnes uzvaru „Valmieras HK/BSS/ViA” 2017. gada noslēdzošajā mačā

22.decembra vakarā, īsi pirms Ziemassvētkiem, šosezon trešo reizi savstarpējā cīņā uz laukuma tikās „Valmieras HK/BSS/ViA” un „Pārdaugava/Jūrmala” hokejisti, kurā pārmaiņas pēc viesu lomā iejutās Valmieras komanda. Arī šoreiz pārāki izrādījās valmierieši, svinot uzvaru pamatlaikā ar 4:3, tādējādi sagādājot svētku dāvanu gan sev, gan atbalstītājiem. Hat-trick „Valmieras HK/BSS/ViA” komandas labā guva Andrejs Berseņevs, kurš aizvadīja vien pirmo spēli regulārajā sezonā, un vieni vārti Paula Krūmiņa kontā.

Kā pirmajā periodā, tā visā turpmākajā spēlē, valmieriešu vārtus, rādot atzīstamu sniegumu, sargāja Toms Konrāds, kuram šis bija debijas mačs „Valmieras HK/BSS/ViA” sastāvā. Toms sezonas sākumu aizvadīja virslīgā, pārstāvot HK „Liepāja/Optibet” komandu, bet turpinājumā pārstāvēja „Liepājas SSS” klubu 1. Līgā.

Jau pirmā perioda sākumā valmierieši bija gatavi cīnīties par uzvaru un sarūgtināt mājinieku atbalstītājus. Spēles trešajā minūtē „Valmieras HK/BSS/ViA” uzbrucējs Pauls Krūmiņš pēc precīzām Veidenbauma un Reinfelda piespēlēm atklāja spēles rezultātu, izvirzot komandu vadībā – 1:0. Perioda vidusdaļā iespējas pretinieku komandai spēlēt vairākumā valmierieši deva divreiz, bet rezultātu tas nespēja mainīt. Arī „Pārdaugava/Jūrmala” pārkāpums izmaiņas neradīja. Pirmā perioda otrajā pusē savus sezonas pirmos vārtus guva Andrejs Berseņevs, ļaujot rezultativitātes punktus nopelnīt arī Elvim Krūzem un Dāvim Zundem, tādējādi dubultojot pārsvaru (2:0).

Spēles otrais periods nesa jaunas izmaiņas gan spēles gaitā, gan rezultātā. Līdzīgi kā pirmajā trešdaļā, arī tagad trešajā minūtē tika gūti vārti, taču šoreiz tas izdevās mājinieku uzbrucējam Voiceščukam, kas ļāva samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (2:1). Valmieriešu manāmais pārākums uz laukuma deva rezultātus otrā perioda vidusdaļā. Spēlējot vairākumā, savus otros vārtus guva Berseņevs (Anis, Žagariņš) (3:1). Vēlāk abpusējo noraidījumu par rupjību saņēma Harijs Šmits un Dmitrijs Pavlovs, bet tas nespēja apturēt Valmieras hokejistu uzsākto ofensīvu. 33. minūtē Andrejs Berseņevs guva savus trešos vārtus, palielinot rezultāta starpību uz tablo (4:1). Rezultativitātes punktus guva gan aizsargs Lauris Žagariņš, gan vārtu mūris Toms Konrāds.

Trešajā periodā turpinājās cīņa par uzvaru un vērtīgajiem punktiem uzvaras gadījumā. Lai arī pārsvars uz tablo bija liels, „Pārdaugava/Jūrmala” komanda nebija gatava padoties, un jau trešā perioda otrajā minūtē samazināja vārtu starpību, panākot 4:2. Spēles turpinājumā noraidījumu līdz spēles beigām (10+20) saņēma „Valmieras HK/BSS/ViA” kapteinis Aivars Gaisiņš, kas uzlaboja pretinieku cerības uz izglābšanos spēlē. Veiksme valmieriešus bija atstājusi, jo jau perioda vidusdaļā pēc Veidenbauma un T. Menča pārkāpumiem nācās spēlēt skaitliskajā mazākumā (3 pret 5). Divu spēlētāju pārsvaru mājiniekiem izdevās izmantot, trešoreiz spēlē pārspējot Tomu Konrādu un samazinot rezultātu līdz minimumam (4:3). Lai arī bija atlicis spēlēt desmit minūtes un pretinieki bija ieskrējušies, citi vārti netika gūti un uzvaru pamatlaikā svinēja „Valmieras HK/BSS/ViA” hokejisti.

Trešais periods esot bijis grūts. „Noslēdzošajā trešdaļā pretiniekam bija pārsvars gan uz laukuma, gan psiholoģiski. Nopelnījām daudz sodus, bija strīdīgi tiesnešu lēmumi, traumu guva viens no komandas vadošajiem centra uzbrucējiem, noraidīja kapteini līdz spēles beigām, bet mēs spējām to izturēt,” saka uzbrucējs A.Berseņevs, „tā bija cīņa uz ledus, un paldies par to pelnījusi komanda, treneris, kā arī vārtsargs [Toms Konrāds – aut.], kurš mūs izglāba vairākas reizes. Šādas spēles tikai nostiprina komandas garu un tuvina mūs mērķim – izslēgšanas spēlēm.”

Pēc uzvaras trīs vārtu autors Andrejs Berseņevs atzina, ka komandai šobrīd ir labs psiholoģiskais noskaņojums, un uz spēlēm hokejisti ir noskaņojušies par visiem 100%. Kopumā visus trenera uzstādījumus spēles laikā hokejisti esot izpildījuši, un uzvara šajā interesantajā spēlē tika nopelnīta ar lielu darbu.

Par savu devumu [hat-trick – aut.] pēc traumas sadziedēšanas un atgriešanās uz ledus uzbrucējs Berseņevs ir pārliecināts: „Mēs spēlējām kā komanda, un man tika tas gods būt tur, kur vajadzēja būt īstajos brīžos, un izmantot momentus.”

Iegūtie trīs punkti ļāvuši uzlabot komandas pozīciju, un šobrīd valmierieši turnīra tabulā ar 13 punktiem atrodas piektajā vietā. Nākamo spēli „Valmieras HK/BSS/ViA” aizvadīs mājās, jaunā gada pirmajā svētdienā (07.01.) Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņemot „Daugavpils/ LDZ CARGO” hokejistus. Valmieriešiem ir svarīgs jūsu atbalsts!

Pārdaugava/Jūrmala – Valmieras HK/BSS/ViA 3:4 (0:2, 1:2, 2:0)

Vārti: 02:58 Krūmiņš (Veidenbaums, Reinfelds) 0:1, 16:55 Berseņevs (Krūze, Zunde) 0:2, 22:39 Voiceščuks (Pavlovs) 1:2, 27:19 Berseņevs (Anis, Žagariņš) 1:3, 32:02 Berseņevs (Žagariņš, Konrāds) 1:4, 41:09 Blazhko (Podziņš, Šaburovs) 2:4, 49:17 Seļickis (Podziņš, Voiceščuks) 3:4.

Vārtsargi: Kaspars Dzierkals – Toms Konrāds

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā pavāru/-i: Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā Vēlama atbilstoša izglītība Vēlama darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas sektorā Mēs Tev uzticēsim: Dienas sortimentam atbilstošas produkcijas ražošanu Kārtības un tīrības nodrošināšanu savā darba vietā Atalgojums: 3.50 EUR/h – 4.00 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 7.00 EUR/h – 8.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR   Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci) vai zvanot uz 80007464. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-04 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com, 80007464

Mūsu partneri