Valmieras Ziņas

Ausekļa un V.Baloža ielu krustojumā mainīts galvenā ceļa virziens; autovadītājus aicina būt uzmanīgiem (3)

No piektdienas, 1.novembra, Voldemāra Baloža un Ausekļa ielu krustojumā mainīts galvenā ceļa virziens. Izvirzot Valmieras Rietumu industriālo maģistrāli par galvenās nozīmes ceļu, galvenā nozīme krustojumā šobrīd ir Ausekļa ielai no Leona Paegles ielas puses un Voldemāra Baloža ielai virzienā uz Jumaras ielu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Līdz šim krustojumā galvenais ceļš bija Voldemāra Baloža iela. Šīs ielas posms no Ausekļa līdz Brēžas ielai atrodas galvenokārt dzīvojamo māju apbūves zonā. Tādēļ, izbūvējot Valmieras Rietumu industriālo maģistrāli, to plānots atslogot no intensīvas kravas automašīnu satiksmes. Taču vienlaikus, ņemot vērā ielas atslogošanu, šim posmam tiek mainīts statuss uz mazākas nozīmes ielu krustojumā ar Ausekļa ielu.

Autovadītājus aicina būt uzmanīgiem un sekot izliktajām ceļa zīmēm! Kā arī, ņemot vērā, ka jaunajam automašīnu satiksmes organizēšanas virzienam nepieciešams pierašanas laiks, aicinām autovadītājus Ausekļa un Voldemāra Baloža ielu krustojumā samazināt braukšanas ātrumu, lai izvairītos no iespējamas automašīnu sadursmes.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Norberts - 02.11.2019 Atbildēt

  Es Valmieriešu vietā sekotu līdzi, kā norit uz tās ielas darbi. Vienā brīdī jau ir saliktas apmales un tajā pašā brīdī viņas tiek izraktas. Vai tiešām tautai nav ko teikt?

  Eventijs - 02.11.2019 Atbildēt

  Rūpniecības un Laicēna krustā ar tādu vajag

  Elvijs Jansons - 03.11.2019 Atbildēt

  Sa****āt mūsu krustojumu ar lielām mašīnām tagad vēl galvenā ceļa virzienu. Nu viss sa****ts kas traucēja to ceļu pa taisno taisīt caur mežiņu. Un gan jav ka jauno asvaltu plēsīs vēl augšā kautkas nebūs ar komukācijām standarta situācija tikai laika jautājums

Mūsu partneri