Valmieras Ziņas

Ausekļa un V.Baloža ielu krustojumā mainīts galvenā ceļa virziens; autovadītājus aicina būt uzmanīgiem (3)

No piektdienas, 1.novembra, Voldemāra Baloža un Ausekļa ielu krustojumā mainīts galvenā ceļa virziens. Izvirzot Valmieras Rietumu industriālo maģistrāli par galvenās nozīmes ceļu, galvenā nozīme krustojumā šobrīd ir Ausekļa ielai no Leona Paegles ielas puses un Voldemāra Baloža ielai virzienā uz Jumaras ielu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Līdz šim krustojumā galvenais ceļš bija Voldemāra Baloža iela. Šīs ielas posms no Ausekļa līdz Brēžas ielai atrodas galvenokārt dzīvojamo māju apbūves zonā. Tādēļ, izbūvējot Valmieras Rietumu industriālo maģistrāli, to plānots atslogot no intensīvas kravas automašīnu satiksmes. Taču vienlaikus, ņemot vērā ielas atslogošanu, šim posmam tiek mainīts statuss uz mazākas nozīmes ielu krustojumā ar Ausekļa ielu.

Autovadītājus aicina būt uzmanīgiem un sekot izliktajām ceļa zīmēm! Kā arī, ņemot vērā, ka jaunajam automašīnu satiksmes organizēšanas virzienam nepieciešams pierašanas laiks, aicinām autovadītājus Ausekļa un Voldemāra Baloža ielu krustojumā samazināt braukšanas ātrumu, lai izvairītos no iespējamas automašīnu sadursmes.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Norberts - 02.11.2019 Atbildēt

  Es Valmieriešu vietā sekotu līdzi, kā norit uz tās ielas darbi. Vienā brīdī jau ir saliktas apmales un tajā pašā brīdī viņas tiek izraktas. Vai tiešām tautai nav ko teikt?

  Eventijs - 02.11.2019 Atbildēt

  Rūpniecības un Laicēna krustā ar tādu vajag

  Elvijs Jansons - 03.11.2019 Atbildēt

  Sa****āt mūsu krustojumu ar lielām mašīnām tagad vēl galvenā ceļa virzienu. Nu viss sa****ts kas traucēja to ceļu pa taisno taisīt caur mežiņu. Un gan jav ka jauno asvaltu plēsīs vēl augšā kautkas nebūs ar komukācijām standarta situācija tikai laika jautājums

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. SOS Bērnu ciemats VALMIERĀ aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem Mēs Jums uzticēsim: • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā. • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem. • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu (budžetu bērnu ikdienas vajadzību nodrošināšana organizācija) un izlietojuma uzskaiti. No Jums mēs sagaidām: • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu. • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.   • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā. • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem. Pievienojoties mūsu komandai, Jūs iegūsiet: · Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem). · Ģimenes palīga (auklītes) atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī. · Profesionālu apmācību, darbu uzsākot. · Labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444. Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. Profesija: SOCIĀLAIS AUDZINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-20 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri