Valmieras Ziņas

Ausekļa un V.Baloža ielu krustojumā mainīts galvenā ceļa virziens; autovadītājus aicina būt uzmanīgiem (3)

No piektdienas, 1.novembra, Voldemāra Baloža un Ausekļa ielu krustojumā mainīts galvenā ceļa virziens. Izvirzot Valmieras Rietumu industriālo maģistrāli par galvenās nozīmes ceļu, galvenā nozīme krustojumā šobrīd ir Ausekļa ielai no Leona Paegles ielas puses un Voldemāra Baloža ielai virzienā uz Jumaras ielu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Līdz šim krustojumā galvenais ceļš bija Voldemāra Baloža iela. Šīs ielas posms no Ausekļa līdz Brēžas ielai atrodas galvenokārt dzīvojamo māju apbūves zonā. Tādēļ, izbūvējot Valmieras Rietumu industriālo maģistrāli, to plānots atslogot no intensīvas kravas automašīnu satiksmes. Taču vienlaikus, ņemot vērā ielas atslogošanu, šim posmam tiek mainīts statuss uz mazākas nozīmes ielu krustojumā ar Ausekļa ielu.

Autovadītājus aicina būt uzmanīgiem un sekot izliktajām ceļa zīmēm! Kā arī, ņemot vērā, ka jaunajam automašīnu satiksmes organizēšanas virzienam nepieciešams pierašanas laiks, aicinām autovadītājus Ausekļa un Voldemāra Baloža ielu krustojumā samazināt braukšanas ātrumu, lai izvairītos no iespējamas automašīnu sadursmes.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Norberts - 02.11.2019 Atbildēt

  Es Valmieriešu vietā sekotu līdzi, kā norit uz tās ielas darbi. Vienā brīdī jau ir saliktas apmales un tajā pašā brīdī viņas tiek izraktas. Vai tiešām tautai nav ko teikt?

  Eventijs - 02.11.2019 Atbildēt

  Rūpniecības un Laicēna krustā ar tādu vajag

  Elvijs Jansons - 03.11.2019 Atbildēt

  Sa****āt mūsu krustojumu ar lielām mašīnām tagad vēl galvenā ceļa virzienu. Nu viss sa****ts kas traucēja to ceļu pa taisno taisīt caur mežiņu. Un gan jav ka jauno asvaltu plēsīs vēl augšā kautkas nebūs ar komukācijām standarta situācija tikai laika jautājums

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā KVALITĀTES VADĪTĀJA ASISTENTU Kandidāta raksturojums: pozitīvi domājoša personība ar vēlmi pilnveidoties; vēlama pieredze kvalitātes vadības procesos; izglītība kvalitātes vadībā vai ceļā uz to. Tavi darba pienākumi: asistēšana kvalitātes vadītājam ikdienas darbā; kvalitātes vadības sistēmas un saistošās dokumentācijas pārskatīšana, analīze, pilnveidošana un uzturēšana; procesu analīze (struktūrshēma); risku noteikšana un analīze (FMEA); procesu kontroles plānu izstrāde. Mēs piedāvājam: dinamisku darba vidi un iespēju profesionāli pilnveidoties; pilna laika darbu ar darba samaksu 1000-1200 EUR/bruto; sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu. Ja esi gatavs būt daļa no SIA “Padtex Insulation” komandas, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz alise@padtex.lv! Iesniedzot savu CV un motivācijas vēstuli, Jūs piekrītat personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Pārzinis: SIA “Padtex Insulation”, reģ. nr. LV44103028772 Profesija: KVALITĀTES VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-14 Darba sākšanas datums: 2021-02-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: alise@padtex.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri