Valmieras Ziņas

Atvērta pieteikšanās LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumam “Enerģētika – kas sagaida uzņēmējus”

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AAS “BALTA” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumā “Enerģētika – kas sagaida uzņēmējus”, kas notiks 13. septembrī no plkst. 14:00 līdz 17:00 Valmierā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja LTRK Sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Rumba.

Energoresursu cenas un pieejamība šobrīd ir viens no lielākajiem izaicinājumiem Latvijas uzņēmējiem. Enerģētikas jomā joprojām valda nedrošība par nākotni, un ir daudz jautājumi, kuros uzņēmēji gaida skaidrību. LTRK Vidzemes reģiona nodaļas rīkotajā Biznesa dienas pasākumā atkārtoti tiekas enerģētikas jomas eksperti, lai iepazītos ar vasarā veikto pētījumu par faktisko situāciju energoresursu jomā Vidzemes uzņēmumos un meklētu atbildes uz uzņēmējiem  aktuālajiem jautājumiem, kas izgaismojušies pētījuma rezultātā. Biznesa dienas pasākumā “Enerģētika – kas sagaida uzņēmējus” aicināti piedalīties uzņēmēji, pašvaldības un citi interesenti.

LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumā dalībniekus uzrunās LTRK prezidents Aigars Rostovskis un Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. Ar pētījumu par Vidzemes uzņēmumu situāciju enerģētikā iepazīstinās LTRK Vidzemes reģionālās padomes loceklis, AS “Valmieras stikla šķiedra” valdes loceklis Ģirts Vēveris, bet par energoefektīvu risinājumu apdrošināšanu stāstīs AAS “BALTA” Viduslatvijas reģiona pārdošanas vadītājs Ivars Noviks. Diskusijā par enerģētikas jautājumiem piedalīsies arī Ekonomikas ministrijas Valsts sekretāra vietnieks Edijs Šaicāns, SIA „ AZ EV” valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs, SIA „RCG Lighthouse” valdes priekšsēdētājs Kaspars Osis, Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas (LEEA) izpilddirektors, RTU pētnieks Gunārs Valdmanis un AS „Sadales tīkls” valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons. Diskusiju vadīs LTRK Vidzemes Reģionālās padomes priekšsēdētājs,  SIA “Valpro” valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings.

Dalība Biznesa dienas pasākumā ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju.

Reģistrācija līdz 8. septembrim https://forms.gle/QGBQLanPFndtRU5JA

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri