Valmieras Ziņas

Atskats uz Rūjienas saldējuma svētkiem

Sestdien, 2.jūnijā, Rūjienā norisinājās Saldējuma svētki. Piedāvājam atskatu uz pasākumu.

Visas dienas garumā notika saldējuma konkursi un citas aktivitātes. Svētku apmeklētāji varēja iepirkties amatnieku un pārtikas mājražotāju tirdziņā, kā arī baudīt koncertu “Saule veda velšu pūru”, kurā piedalījās Rūjienas vidusskolas deju kolektīvi, Rūjienas kultūras nama popgrupas un VIA “Atestāts”.

Svētku programmā bija arī cirka izrāde “Sanāciet, sanāciet pirmo reizi Rūjienā, caurbraucot no Krievijas uz Parīzi…”, kā arī Motociklu parāde.

Svētku kulminācija bija jaunās Rūjienas estrādes atklāšana ar X-Faktora zvaigžņu koncertu.

Svētku izskaņā notika pirmā šīs vasaras zaļumballe Rūjienā kopā ar grupu ”Mākoņstūmēji”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri