Valmieras Ziņas

Atklāts SOS bērnu ciematu labdarības kartīšu projekts “Ziemassvētku brīnumu gaidot…”

Trešdien, 28. novembrī, t/k Spice sirsnīgā atmosfērā tika atklāts SOS bērnu ciematu labdarības kartīšu projekts “Ziemassvētku brīnumu gaidot…”. Projekta gaitā radītie mākslas darbi pārtaps labdarības Ziemassvētku kartītēs, lai atbalstītu SOS ģimenes, kurās aug savu vecāku gādību zaudējušie bērni. Kartītes no decembra sākuma varēs iegādāties Labdarības veikalā SOS bērnu ciematu mājas lapā www.sosbernuciemati.lv, Latvijas Pasta tīmekļa vietnē www.pastabalodis.lv un Jāņa Rozes grāmatnīcās visā Latvijā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija.

Projektā iesaistījušies SOS bērnu ciematu draugi – SOS bērnu ciematu patronese Iveta Vējone, t/k Spice direktore Iveta Lāce, mūziķe Ance Krauze, mūziķis no ekoloģiskās mūzikas orķestra “Ducele” Arnis Veisbārdis, mākslinieks Artūrs Blušs, māksliniece Elga Grīnvalde, māksliniece Elita Patmalniece, māksliniece Evija Timma – Novika, Saeimas deputāte Evita Zālīte – Grosa, aktieris Ģirts Liuziniks ar dēlu Evertu Liuziniku, māksliniece Ieva Bondare, māksliniece Līga Ķempe, “Paulig Coffee Latvia” valdes locekle Margarita Aļabjeva  – Vaišļa, mākslinieks Māris Upzars, aktieris Varis Vētra ar dzīvesbiedri Sanitu Vētru, māksliniece Vivjena Maria Staņislavska, māksliniece Zane Balode un grāmatu autore Zane Zusta.

“Ziemassvētki ir visjaukākie, vissirsnīgākie svētki, kuros varam apdāvināt un iepriecināt citus. Un dāvanas var būt ļoti dažādas. Mēs varam dāvināt lietas un saldumus. Mēs varam dāvināt arī savu laiku, uzmanību un rūpes. Bet mēs arī varam dāvināt iespēju bērniem augt ģimenē – mīlošā un drošā vidē. Mums dažreiz liekas, ja mēs nevaram uzņemt savā ģimenē grūtībās nonākušu bērnu, tad mēs neko nevaram darīt. Tomēr esmu pārliecināta – ikviens var palīdzēt bērniem nonākt ģimenē un drošās mājās, atbalstot SOS bērnu ciematu ģimenes,” saka Latvijas SOS bērnu ciematu patronese Iveta Vējone.

„Jau pavisam drīz sāksies skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas kā allaž saistās ar kopā būšanu, labestību un jā – arī dāvanām. Vislabākā dāvana ir laiks, mīlestība un gādība, ko varam sniegt viens otram. Spicei ir patiess prieks līdzdarboties tik sirsnīgā projektā un atbalstīt Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju. Lai mūsu radītie darbi silda, iedvesmo un stiprina gan dāvinātājus, gan saņēmējus!” novēl t/k Spice direktore Iveta Lāce.

Projekta gaitā tapušos darbus līdz 5. decembrim varēs aplūkot t/k Spice pie informācijas centra. Sirsnīgā labdarības projekta tapšanas līdzautors ir t/k Spice, to atbalsta arī Latvijas Pasts, Jānis Roze, Alandeko un Lido.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrus “Airi vecākiem” vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), divās integrētajās SOS ģimenēs, kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā– atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 150 bērni un jaunieši no visas Latvijas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri