Valmieras Ziņas

Atklāts SOS bērnu ciematu labdarības kartīšu projekts “Ziemassvētku brīnumu gaidot…”

Trešdien, 28. novembrī, t/k Spice sirsnīgā atmosfērā tika atklāts SOS bērnu ciematu labdarības kartīšu projekts “Ziemassvētku brīnumu gaidot…”. Projekta gaitā radītie mākslas darbi pārtaps labdarības Ziemassvētku kartītēs, lai atbalstītu SOS ģimenes, kurās aug savu vecāku gādību zaudējušie bērni. Kartītes no decembra sākuma varēs iegādāties Labdarības veikalā SOS bērnu ciematu mājas lapā www.sosbernuciemati.lv, Latvijas Pasta tīmekļa vietnē www.pastabalodis.lv un Jāņa Rozes grāmatnīcās visā Latvijā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija.

Projektā iesaistījušies SOS bērnu ciematu draugi – SOS bērnu ciematu patronese Iveta Vējone, t/k Spice direktore Iveta Lāce, mūziķe Ance Krauze, mūziķis no ekoloģiskās mūzikas orķestra “Ducele” Arnis Veisbārdis, mākslinieks Artūrs Blušs, māksliniece Elga Grīnvalde, māksliniece Elita Patmalniece, māksliniece Evija Timma – Novika, Saeimas deputāte Evita Zālīte – Grosa, aktieris Ģirts Liuziniks ar dēlu Evertu Liuziniku, māksliniece Ieva Bondare, māksliniece Līga Ķempe, “Paulig Coffee Latvia” valdes locekle Margarita Aļabjeva  – Vaišļa, mākslinieks Māris Upzars, aktieris Varis Vētra ar dzīvesbiedri Sanitu Vētru, māksliniece Vivjena Maria Staņislavska, māksliniece Zane Balode un grāmatu autore Zane Zusta.

“Ziemassvētki ir visjaukākie, vissirsnīgākie svētki, kuros varam apdāvināt un iepriecināt citus. Un dāvanas var būt ļoti dažādas. Mēs varam dāvināt lietas un saldumus. Mēs varam dāvināt arī savu laiku, uzmanību un rūpes. Bet mēs arī varam dāvināt iespēju bērniem augt ģimenē – mīlošā un drošā vidē. Mums dažreiz liekas, ja mēs nevaram uzņemt savā ģimenē grūtībās nonākušu bērnu, tad mēs neko nevaram darīt. Tomēr esmu pārliecināta – ikviens var palīdzēt bērniem nonākt ģimenē un drošās mājās, atbalstot SOS bērnu ciematu ģimenes,” saka Latvijas SOS bērnu ciematu patronese Iveta Vējone.

„Jau pavisam drīz sāksies skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas kā allaž saistās ar kopā būšanu, labestību un jā – arī dāvanām. Vislabākā dāvana ir laiks, mīlestība un gādība, ko varam sniegt viens otram. Spicei ir patiess prieks līdzdarboties tik sirsnīgā projektā un atbalstīt Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju. Lai mūsu radītie darbi silda, iedvesmo un stiprina gan dāvinātājus, gan saņēmējus!” novēl t/k Spice direktore Iveta Lāce.

Projekta gaitā tapušos darbus līdz 5. decembrim varēs aplūkot t/k Spice pie informācijas centra. Sirsnīgā labdarības projekta tapšanas līdzautors ir t/k Spice, to atbalsta arī Latvijas Pasts, Jānis Roze, Alandeko un Lido.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrus “Airi vecākiem” vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), divās integrētajās SOS ģimenēs, kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā– atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 150 bērni un jaunieši no visas Latvijas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” steidzami aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes). Ja Tev ir vēlme: veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; nodrošināt pedagoģisko procesu grupā; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu no 750 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2019. gada 13.decembrim personīgi (adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) vai e-pastā: ezitis@valmiera.edu.lv . Tālrunis informācijai: 29446642. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rubenes iela 38, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-13 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers.vai sūtīt ezitis@valmiera.edu.lv, 29446642

Mūsu partneri