Valmieras Ziņas

Ar ziediem un sirsnīgu koncertu aizvadīta Skolotāju diena Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā

Vakar Valmieras Drāmas teātrī notika “Balva izglītībā 2019” svinīgā ceremonija, kad labākie no labākajiem saņēma Atzinības rakstus un ziedus, bet šodien apsveikumus saņem visi skolotāji, jo oktobra pirmajā piektdienā izglītības iestādēs tiek atzīmēta gadskārtējā Skolotāju diena.

Ar sarkano paklāju, ziediem un fotografēšanos katrs skolotājs tika sagaidīts Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā. Sekoja sarunas pie kafijas tases un svētku brokastis, bet pēc tam garīgu veldzi sniedza skolēnu sagatavotais koncerts. Ar dzeju, instrumentāliem skaņdarbiem, populārām un pašu sacerētām dziesmām uzstājās Keitija Bārbale, Ilze Skrastiņa, Anna Mirjama Doveiko, Denis Rusaks, Markuss Daniels Kolosovs, Reinis Mačulāns, Alberts Edgars Bērziņš un Ričards Jēgers, bet pie skaņu pults pienākumus veica Benedik Paulauskas.

Kamēr skolotāji klausījās svētku koncertu, 12.klašu skolēni iejutās pedagogu lomā, trīs stundas gan bija jāvada arī īstajiem skolotājiem. Starpbrīžos skolas vestibilā visi varēja noskatīties video apsveikumus, kurus skolēni bija sagatavojuši savām audzinātājām.

Pārgaujiešiem šogad nenotiek tradicionālā Skolotāju dienas ekskursija, bet liela daļa skolotāju pēcpusdienā dosies uz Rīgu, lai baudītu vēl vienu pasākumu – baleta viencēlienus “Hamlets” un “(Ne) stāsti man pasakas!”.

Svētku koncerta noslēguma dziesmu, kuras vārdu un mūzikas autore ir Keitija Bārbale, pēc skolotāju sirsnīgajiem aplausiem skolēniem bija jāatkārto otrreiz:

Katrs priekšmets ir VISSVARĪGĀKAIS!

Un to mēs visi RESPEKTĒJAM.

Katra skolotāja – VISLABĀKĀ!

Un to mēs neviens NENOLIEDZAM.

 

Jo jūs ar untumiem un smukumiem,

ar apaļumiem, jociņiem,

ar smaidiņiem un nadziņiem

AR ENERĢIJAS LĀDIŅIEM.

 

Katrs skolēns ir VISLABĀKAIS!

Un katrs kontroldarbs – VISVIEGLĀKAIS!

Kad es dusmojos, ES IZLIEKOS,

Dziļi sirdī ES PRIECĀJOS!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri