Valmieras Ziņas

Ar ziediem un sirsnīgu koncertu aizvadīta Skolotāju diena Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā

Vakar Valmieras Drāmas teātrī notika “Balva izglītībā 2019” svinīgā ceremonija, kad labākie no labākajiem saņēma Atzinības rakstus un ziedus, bet šodien apsveikumus saņem visi skolotāji, jo oktobra pirmajā piektdienā izglītības iestādēs tiek atzīmēta gadskārtējā Skolotāju diena.

Ar sarkano paklāju, ziediem un fotografēšanos katrs skolotājs tika sagaidīts Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā. Sekoja sarunas pie kafijas tases un svētku brokastis, bet pēc tam garīgu veldzi sniedza skolēnu sagatavotais koncerts. Ar dzeju, instrumentāliem skaņdarbiem, populārām un pašu sacerētām dziesmām uzstājās Keitija Bārbale, Ilze Skrastiņa, Anna Mirjama Doveiko, Denis Rusaks, Markuss Daniels Kolosovs, Reinis Mačulāns, Alberts Edgars Bērziņš un Ričards Jēgers, bet pie skaņu pults pienākumus veica Benedik Paulauskas.

Kamēr skolotāji klausījās svētku koncertu, 12.klašu skolēni iejutās pedagogu lomā, trīs stundas gan bija jāvada arī īstajiem skolotājiem. Starpbrīžos skolas vestibilā visi varēja noskatīties video apsveikumus, kurus skolēni bija sagatavojuši savām audzinātājām.

Pārgaujiešiem šogad nenotiek tradicionālā Skolotāju dienas ekskursija, bet liela daļa skolotāju pēcpusdienā dosies uz Rīgu, lai baudītu vēl vienu pasākumu – baleta viencēlienus “Hamlets” un “(Ne) stāsti man pasakas!”.

Svētku koncerta noslēguma dziesmu, kuras vārdu un mūzikas autore ir Keitija Bārbale, pēc skolotāju sirsnīgajiem aplausiem skolēniem bija jāatkārto otrreiz:

Katrs priekšmets ir VISSVARĪGĀKAIS!

Un to mēs visi RESPEKTĒJAM.

Katra skolotāja – VISLABĀKĀ!

Un to mēs neviens NENOLIEDZAM.

 

Jo jūs ar untumiem un smukumiem,

ar apaļumiem, jociņiem,

ar smaidiņiem un nadziņiem

AR ENERĢIJAS LĀDIŅIEM.

 

Katrs skolēns ir VISLABĀKAIS!

Un katrs kontroldarbs – VISVIEGLĀKAIS!

Kad es dusmojos, ES IZLIEKOS,

Dziļi sirdī ES PRIECĀJOS!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri