Valmieras Ziņas

Aptauja: Vairāk nekā trešdaļa iedzīvotāju dāvanas sarūpē pēdējā brīdī

Vairāk nekā trešdaļa iedzīvotāju dāvanas sarūpē pēdējā brīdī, bet kā kārotākā dāvana tiek norādīts ceļojums, par veikto iedzīvotāju aptauju aģentūru LETA informēja veikala “Debenhams” pārstāvji.

Aptaujā secināts, ka Ziemassvētku dāvanu sarūpēšanu 40% vīriešu un 33% sieviešu atstāj uz pēdējo brīdi, iegādājoties dāvanas nedēļu pirms svētkiem. Tāpat aptaujas dati rāda, ka tikai neliela daļa jeb 13% Latvijas iedzīvotāju par dāvanu sarūpēšanu domā laicīgi – vismaz mēnesi pirms svētkiem.

“Debenhams Latvia” valdes loceklis Ivars Plaudis-Lasmanis stāstīja, ka Latvijas pircēju paradumi ir nemainīgi, jo pārsvarā visas dāvanas tiek iegādātas veikalos un Ziemassvētku tirdziņos.

“Taču esam novērojuši, ka aizvien biežāk iedzīvotāji izmanto ārvalstu mājaslapu sniegtās priekšrocības, jo tās piedāvā plašāku sortimentu un lētākas preces, kā arī iespēju preces pasūtīt uz sev izdevīgāko adresi. Lai arī interneta veikalu popularitāte nemitīgi pieaug, Latvijas iedzīvotāji tiešsaistē iegādājas salīdzinoši nelielu skaitu Ziemassvētku dāvanu, jo pastāv risks iegādātās preces nesaņemt laikus,” atzina Plaudis-Lasmanis.

Tāpat aptaujā secināts, ka katrs piektais respondents Ziemassvētkos dāvanā vēlētos saņemt ceļojumu. Sievietes salīdzinājumā ar vīriešiem biežāk vēlētos saņemt kosmētiku un smaržas, savukārt vīrieši sapņo, ka Ziemassvētkos varētu saņemt jaunu automašīnu.

Par praktiskākajām dāvanām respondenti atzina dāvanu kartes un dažādu pasākumu biļetes, bet par vissirsnīgākajām dāvanām – personīgas, dāvinātāja gatavotas lietas.

Aptauja veikta šā gada novembrī “Norstat” interneta vietnē, kopumā aptaujājot 1000 respondentu no visas Latvijas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Nosaukums: Lietvedis Darba stundas nedēļā : 40 Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Darba apraksts: *Darba pienākumi*: Nodrošināt dokumentu apriti; Izstrādāt un noformēt dokumentus, izmantojot lietišķās rakstības stilu; Depozītu summu uzskaites kārtošana; Citu darbu veikšana zvērināta tiesu izpildītāja funkciju izpildē. *Prasības kandidātiem:* Profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība; Izcilas latviešu valodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, precizitāte, stresa noturība, spēja plānot veicamos darbus. *Mēs piedāvājam*: Dinamisku un atbildīgu darbu; Profesionālās izaugsmes iespējas; Darbu mājīgā birojā. Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz sludinājumā norādīto elektronisko pasta adresi līdz 01.07.2019. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks uzaicināti uz darba interviju. Bruto alga: 430 EUR (pārbaudes laikā), 600 EUR (pēc pārbaudes laika) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Slodzes tips: viena vesela slodze Atrašanās vieta: Valmiera Kontaktinformācija: Uzņēmums: Zvērināts tiesu izpildītājs Māris Vanags Reģistrēts nodokļu maksātāju reģistrā ar kodu: 25108012056 Pieteikšanās veids (e-pasts): maris.vanags@lzti.lv Tālr. 27631776 Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-01 Kontaktpersona: Māris Vanags

Mūsu partneri