Valmieras Ziņas

Apmeklētāju ērtībai paplašināta slidu noma Vidzemes Olimpiskajā centrā

Par vienu no sabiedrībā ļoti iecienītiem brīvā laika pavadīšanas veidiem Valmierā ir kļuvusi publiskā slidošana Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē. Pērnās sezonas izskaņā tika atjaunoti slidu krājumi, bet šovasar tika paplašinātas slidu nomas telpas, lai ikviens publiskās slidošanas apmeklētājs varētu ērtāk saņemt un nodot slidas, kā arī sagatavoties publiskajai slidošanai. 

Slidošanas cienītāji ir sākuši slidot jau septembra sākumā publiskajai slidošanai atvēlētajos laikos. Aktīvāka publiskās slidošanas pasākumu sezona sāksies piektdien, 26. oktobrī, plkst. 20.30 ar piektdienas vakara slidojumu – disko uz ledus. Kā ierasts, sekos dažādi tematiskie slidojumi un jau par tradīciju kļuvušie ģimeņu rīti svētdienās (pirmais ģimeņu rīts – 28. oktobrī). Precīzi slidojumu laiki pieejami Vidzemes Olimpiskā centra mājaslapā sadaļā ‘’Noslodzes’’, kā arī Vidzemes Olimpiskā centra Facebook lapā. 

Slidošana publiskās slidošanas laikā ikvienam apmeklētājam maksā 5 eiro. Pieejamas atlaides skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar speciālām vajadzībām (publiskā slidošana – 4 eiro), kā arī ģimenes biļetes (2+1 = 12 eiro, 2+2 = 16 eiro, par katru nākamo personu +4 eiro). Slidu nomas izmaksas palikušas nemainīgas – 3 eiro. 

Vairāk informācijas: https://www.voc.lv/ 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri