Valmieras Ziņas

Aicina uz koru “SolLaRe” un “Via Stella” koncertu

Lasīšanas laiks: 2 min

17. martā plkst. 18.00 Valmieras 5. vidusskolas zālē koncertēs divi skolēnu kori – Valmieras Mūzikas skolas koris “SolLaRe”, diriģente Irēna Zelča, un Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas koris “Via Stella”, diriģente Liene Batņa. Aicināts ikviens interesents, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

“Koris “Via Stella” ir mans bērnības sapņu izsapņots kora kolektīvs. Mūsu korī dzied tikai tie, kuriem tuvs ir dziedātprieks un prieks būt kopā draudzībā, koncertgarā un nogurdinošā mēģinājumu procesā. Un vismīļākie brīži ir ceļojums autobusā,” saka diriģente Liene Batņa.

Valmieras Mūzikas skolas koris “SolLaRe” ir koris ar pamatīgu vēsturi, sevi apliecinājis ar krāšņām programmām koncertos, ar augstiem rezultātiem gan skatēs, gan konkursos. Šobrīd koris “SolLaRe” gatavojas Michelangelo International Music festival – konkursam Florencē (Itālija), kas notiks 13.–16. aprīlī.  Ar konkursa programmu koris iepazīstinās arī 17. marta koncerta klausītājus. 

“Laudate Pueri” – F.Mendelszona mūzika, “Šarkela varnela” – J.Tamulioņa mūzika, “Debesu kalvis Pērkons” – S.Mences mūzika, L.Gutauska vārdi, atdzejojis I.Ziedonis – tie ir tikai daži skaņdarbi, kas apliecina, ka gan konkursa, gan koncerta programma būs nopietna un skaista.

Ir Dziesmu un Deju svētku gada pavasaris. Pēc grūtā ierobežojumu un klusuma perioda Latvija atkal dzied. Ar lielāku vai mazāku jaudu kori gatavojas skatēm. Pieaugušie – sievas, vīri, jaunieši. Ir priecīgs satraukums. Svētki būs.  Bet fonā – lēnām, lēnām pumpuro un plaukst arī bērnu kori. Soli pa solītim no nulles punkta, no stabilākas izejas pozīcijām atkal cenšamies bērniem ierādīt, iemācīt kopā dziedāšanas skaistumu un spēku. Tāpēc priecīgi satraucošs notikums šajā pavasarī ir arī skolēnu koru koncerts. Jo kā citādi izaugt līdz dziedošām sievām, dziedošiem vīriem?

Tiksimies 17. martā koncertā!

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri