Valmieras Ziņas

Aicina piedalīties skriešanas un nūjošanas seriālā “Trahentium silva”

Lasīšanas laiks: 2 min

No 13. oktobra līdz 3. novembrim notiks šī gada pēdējais skriešanas un nūjošanas seriāls Valmieras novadā “Trahentium silva”. Tajā aicināts piedalīties ikviens interesents, distances garumu izvēloties atbilstoši savam vecumam un spējām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Sacensības notiks četros posmos, katras nedēļas ceturtdienā: 13., 20., 27. oktobrī un 3. novembrī, sacensību centrs – Valmieras estrādē. Katrs dalībnieks var startēt sev vēlamā laikā no plkst. 17.30 līdz 19.00, pirms tam no plkst.17.00 saņemot SPORTident kartes, ar kuru palīdzību tiks veikta apļu laika kontroles uzskaite. Distances laika atskaite tiks uzsākta, šķērsojot STARTA līniju, savukārt apļa laiks un skaits tiks uzskaitīts automātiski, šķērsojot līniju ar atzīmi NĀKAMAIS APLIS / FINIŠS.

Trase vīsies pa Sajūtu parka takām, kuras būs marķētas ar gaismu atstarojošiem elementiem, vietām uz trases var būt dažādi koku un sakņu atsegumi, tādēļ dalībnieki aicināti padomāt arī par papildu apgaismojumu individuāli – galvas lukturīšiem. 

Sacensību uzvarētāju apbalvošana notiks uzreiz pēc sacensību pēdējā posma 3. novembrī ap plkst. 20.30. Atbilstoši nolikumam tiks apbalvoti 1. līdz 3. vietu ieguvēji dažādās vecuma grupās sieviešu un vīriešu konkurencē.

Elektroniska pirmreizējā pieteikšanās iespējama līdz katras trešdienas plkst. 18.00, aizpildot pieteikšanās veidlapu, taču organizatori nodrošinās iespēju pieteikties arī sacensību dienā uz vietas. Plašāka informācija par sacensībām pieejama Valmieras novada mājas lapā. 

Skriešanas un nūjošanas seriālu organizē SIA “Heinola” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.

Mūsu partneri