Valmieras Ziņas

Aicina informēt par apdraudējumu bērnam ārkārtējās situācijas dēļ

Iedzīvotājus aicina nekavējoties informēt Valmieras bāriņtiesu, ja kāda rīcībā ir informācija, ka ārkārtējās situācijas vai cita iemesla dēļ bērns vai aizgādnībā esoša persona ir bez likumiskajiem pārstāvjiem, netiek saņemta pienācīga aprūpe, ir apdraudēta personas pilnvērtīga attīstība, veselība vai dzīvība. Ar Valmieras bāriņtiesu aicinām sazināties, zvanot darba laikā 64207159, 29107921 vai 26459158, savukārt ārpus darba laika zvanot pa bezmaksas atbalsta tālruni 8484, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Valmieras bāriņtiesa tāpat lūdz informēt, ja bērnam nepieciešama palīdzība, vecākiem vai aizgādnim atrodoties pašizolācijā vai ārstēšanā, ir citi problēmjautājumi.

Ja bērna vecāki ir spiesti atstāt bērnu citas personas aprūpē, vecākiem ir iespēja izdot pilnvaru bērna pārstāvībai attālināti, izmantojot Latvijas notāru pakalpojumus neatkarīgi no tā, kurā valstī vecāks šobrīd atrodas. Latvijas notāru pakalpojumi pieejami attālināti (vairāk šeit: https://www.latvijasnotars.lv/articles/latvijas-notaru-pakalpojumi-pieejami-attalinati-iepazistiet-digitalakos-no-tiem), taču ir nepieciešams derīgs eParaksts. Nosacījumi videokonsultācijas notikšanai skatāmi šeit: https://www.latvijasnotars.lv/pages/nosacijumi-videokonsultacijas-norisei.

Iedzīvotājus aicina būt līdzjūtīgiem un informēt Valmieras bāriņtiesu, tādējādi sniedzot atbalstu problēmsituācijas apzināšanā un risināšanā!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri