Lasīšanas laiks: 2 min
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16.jūlija plkst. 6.30 līdz 17. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona pārvalde saņēma astoņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas pārvaldes Sabiedrības izglītošanas un informēšanas nodaļas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.
Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Valmieras novada Kocēnu pagastā, kur dega sausā zāle 200 m2 platībā.
Pēcpusdienā saņemts izsaukums uz Limbažu novada Salacgrīvas pagastu, kur notikusi divu vieglo un kravas automašīnas sadursme. Cilvēki no transportlīdzekļiem izkļuva pirms VUGD ierašanās. Notikuma vietā atvienotas automašīnu akumulatoru klemmes, kā arī sakārtota ceļa braucamā daļa.
Vakar Vidzemē saņemti izsaukumi arī uz Valkas novada Kārķu pagastu, kur dega vieglā automašīna 8 m2 platībā, uz Saules ielu Madonā, kur atkritumu konteinerā dega atkritumi 0,2 m2 platībā, uz Cēsu novada Jaunpiebalgas pagastu, kur nepareizas apkures iekārtas rezultātā pagrabstāvā bija izveidojies piedūmojums, kā arī uz Raiņa ielu Gulbenē, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks.
Plkst. 20.53 saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Daukstu pagastu, kur uz lauka dega noļauts siens 3000 m2 platībā. Plkst. 21.49 darbs notikuma vietā noslēdzās.
Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 49 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

































































