“Talsi/Irlava” šokē “Rubeni”

Lasīšanas laiks: 2 min

Svētdien, 23.oktobrī, pie “Talsu/Irlavas” florbolistiem viesojās Kocēnu “Rubene”. Lai arī šī mača favorīti noteikti bija kocēnieši, Kurzemē viņiem klājās plāni un arī tika izcīnīts tikai viens punkts, jo piedzīvots zaudējums pagarinājumā – 6:7, informē Latvijas Florbola savienība.

Mača rezultātu 7.minūtē atklāja talsenieks Mareks Stančiks (1:0), bet 14.minūtē ar precīzu metienu atbildēja Atis Stepāns -1:1. Neizšķirts rezultāts bija arī pēc pirmā perioda (2:2), bet otrās trešdaļas laikā “Rubene”, kas bija nonākusi iedzinējās ar 2:4, astoņu minūšu laikā guva četrus bezatbildes vārtus, izvirzoties vadībā ar 6:4. Pēdējā periodā kocēniešu uzbrukums sāka buksēt, toties laukuma saimnieki guva tieši tik daudz vārtu, lai uz rezultātu tablo būtu līdzsvars – 6:6. Papildlaikā “Talsu/Irlavas” florbolistiem vajadzēja tikai 50 sekundes, lai izcīnītu uzvaru ar 7:6 un divus vērtīgus punktus turnīra tabulā. Izšķirošos vārtus pēc Jāņa Ragovska piespēles guva Haralds Roze.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina tieši septīto vārtu autoru Haraldu Rozi, kuram šajā mačā 3 (2+1) punkti. Rezultatīvāks par viņu ar četrām piespēlēm bija tikai Jānis Ragovskis, ar diviem goliem izcēlās Viesturs Mārtiņš Rubenis. Labākā spēlētāja balva “Rubenes” sastāvā saņēma vārtsargs Roberts Trepšs, kurš atvairīja 20 no 27 pretinieku metieniem. Viņa komandas labā pa 2 (1+1) punktiem guva Atis Stepāns, Renārs Jēkabsons un Matīss Mālnieks. “Rubenei” tagad desmit punktu un 6.vieta turnīra tabulā, bet “Talsi/Irlava” ar deviņiem punktiem ieņem nākamo pozīciju.

“Talsi/Irlava” – “Rubene” 7:6 ET (2:2, 2:4, 2:0, 1:0)

Metienu attiecība:
28:35 (12:11, 7:16, 8:8, 1:0)

Rezultatīvākie:

“Talsi/Irlava” – Jānis Ragovskis 4 (0+4), Haralds Roze 3 (2+1), Viesturs Mārtiņš Rubenis 2 (2+0), Normunds Janons 1 (1+0), Renārs Austrums 1 (1+0), Mareks Stančiks 1 (1+0), Deivids Barkovskis 1 (0+1), Emīls Krūmiņš 1 (0+1).

“Rubene” – Atis Stepāns 2 (1+1), Renārs Jēkabsons 2 (1+1), Matīss Mālnieks 2 (1+1), Martiņš Jēkabsons 1 (1+0), Ārnijs Kuratņiks 1 (1+0), Ivars Jēkabsons 1 (1+0), Andris Jēkabsons 1 (0+1), Roberts Trepšs 1 (0+1).

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218