“Valmiera Glass” futbolisti izcīna uzvaru Olainē un paceļas uz 4. vietu

Latvijas futbola 1.līgas turnīrā 15.oktobrī uzvaru izcīnīja “Valmiera Glass” futbolisti, izbraukumā ar 2:1 pieveicot turnīra vicelīderi AFA “Olaine/Super Nova”. Vārtus valmieriešu labā guva Mārcis Ērglis un Bruno Bērziņš. Ar šo panākumu valmieriešiem izdevies pacelties uz ceturto vietu turnīrā.

Spēles sākums atgādināja valmieriešiem par abu komandu pirmo tikšanās reizi, kad Vugars Askerovs ar diviem vārtiem nodrošināja Olaines komandai uzvaru ar 2:1. Tieši azerbaidžānis spēles 3. minūtē guva vārtus, panākot vadību AFA “Olaine/Super Nova” komandai. Mājinieki pārsvaru saglabāja līdz 28. minūtei, kad Valmieras komandas kapteinis Mārcis Ērglis pārspēja pretinieku vārtsargu, izlīdzinot spēles rezultātu – 1:1. Līdzsvars saglabājās līdz pirmā puslaika noslēgumam un pārtraukumā komandas devās pie neizšķirta rezultāta.

Otrajā puslaikā risinājās saspringta cīņa, bet spēles vadību 64. minūtē izdevās “Valmiera Glass” futbolistiem. Bruno Bērziņš, izdarot sitienu no soda laukuma robežas, raidīja bumbu pretinieku vārtos, panākot 2:1 pārsvaru valmieriešiem. Atlikušajā spēles laikā olainiešu centienus izlīdzināt rezultātu apturēja Elvis Arnavs. Spēles laika izskaņā Kārlis Ozols izdarīja noteikumu pārkāpumu, saņemot dzelteno kartiņu, tomēr tas rezultātu neiespaidoja. “Valmiera Glass” ar 2:1 reabilitējās par zaudējumu savā laukumā un izcīnīja trīs punktu Latvijas futbola 1. līgas turnīrā.

“Valmiera Glass” – AFA “Olaine/Super Nova” 2:1 (1:1)

Vārti: Ērglis 28′, B.Bērziņš 64′; Askerovs 3′

“Valmiera Glass” sastāvs: Elvis Arnavs, Kārlis Ozols, Elmārs Sietinsons, Roberts Cipe, Mārtiņš Dubro, Bruno Bērziņš, Artūrs Pallo, Valts Jaunzems, Madis Miķelsons, Mārcis Ērglis, Ulvis Bērziņš (Vairis Velme 77′)

“Valmiera Glass” futbolisti ar 51 punktu turnīra tabulā apsteiguši “Rēzeknes FA” vienību, panākot divu punktu pārsvaru pār Latgales komandu. No trešajā vietā esošas FK “Auda” valmieriešus šķir četri punkti, bet līdz vicelīderiem AFA “Olaine/Super Nova” ir piecu punktu deficīts.

Valmieras tehnikums aicina darbā METĀLAPSTRĀDES SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1402 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Metālapstrādes skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras tehnikums aicina darbā INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1259 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “IKT skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)