Valmieras Ziņas

23. maijā Kocēnos notiks Vasarsvētku tirdziņš

Svētdien, 23. maijā, no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 Kocēnos divos tirgus plačos norisināsies Vasarsvētku tirdziņš, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Pirmajā tirgus placī, kas atradīsies Kokmuižas promenādē (līdzās lapenei) būs iespēja restartēt savu drēbju skapi, bēniņus, pieliekamo. Turpināsies aizvadītajā gadā iesāktā tradīcija dot otru iespēju lietām, kas vienam nav vairs vajadzīgas, bet varētu būt noderīgas kādam citam. Pieteikšanās, sūtot vēstuli uz e-pasta adresi ilona.migla@kocenunovads.lv. Maksimālais tirgotāju skaits: 20. Pieteikumi tiks reģistrēti rindas kārtībā pēc to iesūtīšanas laika.

Otrajā tirgus placī, kas atradīsies laukumā pie ēkas Jāņa Ķenča ielā 3/5, ar skatu uz Kokmuižas strūklaku, būs iespēja iegādāties Kocēnu novada mājražotāju, amatnieku un zemnieku labumus. Pieteikšanās dalībai šajā tirdziņā ir noslēgusies, jo sasniegts maksimālais, atļautais tirgotāju skaits.

Paralēli tirdziņam norisināsies izbraucieni ar laivu pa Kocēnu dīķi. Braucienos varēs doties bez maksas, vienā laivā sēžot personām no vienas mājsaimniecības.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri