Valmieras Ziņas

2020.gada pēdējā darbadienā uzspīdēs saule

Lasīšanas laiks: < 1 min

Trešdien, 30.decembrī, daudzviet Latvijā uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.

Priekšpusdienā turpināsies ceļu apledošana zem skaidrām debesīm, līdz ar saulrietu vietām no jauna veidosies apledojums.

Pievakarē dažviet valsts centrālajā un austrumu daļā, sākot no dienvidiem, gaidāms lietus un slapjš sniegs.

Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu vējš. Gaisa temperatūra būs -1..+4 grādi.

Rīgā trešdien uzspīdēs saule, vakarā iespējams neliels lietus. Dienvidu vējš kļūs lēnāks un pievakarē iegriezīsies no dienvidaustrumiem. Gaisa temperatūra +3 grādi.

Palielinās anticiklona atzara ietekme, bet no dienvidiem tuvojas zema spiediena ieplaka ar nokrišņiem un miglu. Atmosfēras spiediens jūras līmenī no 997 hektopaskāliem Ventspilī līdz 1007 hektopaskāliem Dagdā.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri