Valmieras Ziņas

1. jūnijā – Rūjienas saldējuma svētki!

Lasīšanas laiks: 2 min

Rūjienas saldējums ir pārbaudīta vērtība, kas gadu gaitā ir spējis saglabāt nemainīgu kvalitāti un joprojām tiek gatavots no īsta piena un krējuma, ar ko rūjienieši pamatoti var lepoties.  Rūjiena ir saldējuma pilsēta, tādēļ katru gadu pirmajā jūnija sestdienā tiek atklāta vasaras pasākumu sezona tieši ar Rūjienas saldējuma svētkiem.

Visi mīļi aicināti piedalīties Rūjienas saldējuma svētkos un piedāvātajās svētku norisēs. Svētku laikā būs vienreizēja iespēja baudīt putojošo saldējumu tieši no saldējuma ražotnes.

Rūjienas saldējuma svētki – Rūjienas estrādē 1. jūnijā!

Programma: 

No plkst. 9:00
Amatnieku un pārtikas mājražotāju tirdziņš
( tirgotājus tirdziņam pieteikties pa tālr.26397236)

No plkst. 11.00
Atrakcijas un spēles bērniem un jauniešiem

No plkst.  12:00 – 13.00
Putojošais saldējums tieši Jums! Tieši no Rūjienas saldējuma ražotnes Upes ielā 5, Rūjienā

No plkst. 13.00 – 15.00
Putu ballīte bērniem ( lūgums ņemt līdzi dvieļus un sausas drēbes)

Plkst.13.00, 14.00 un 15.00
Saldējuma restorāns Rūjienas kultūras namā
(Galdiņu rezervācija un biļešu iepriekšpārdošana 3,00 EUr/pers.  tālr.  29430703)

No plkst. 16:00 – 17:30
Amatierkolektīvu koncerts ,,Vasaras sapnis” 

No plkst. 19:00
Ivo Fomina koncerts ,,Nekas jau nebeidzas”

Tieši  plkst.20:30
Rūjienas vārda dienas saldējuma torte

No plkst. 23:00
Pirmā zaļumballe kopā ar grupu ”Zelta kniede”

Papildus:
Pacelšanās gaisa balonā ( atkarībā no laika apstākļiem)

Visas dienas garumā darbosies bufetes, saldējuma kokteiļu bārs un notiks citas aktivitātes.

Foto: Ieskats Rūjienas saldējuma svētkos 2018

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri