Valmieras Ziņas

ZZS Saeimas vēlēšanu sarakstā plāno kandidēt arī bijušais Valmieras mērs Inesis Boķis

Paredzēts, ka Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas vēlēšanu sarakstā Vidzemē pirmajā pieciniekā būs Ministru prezidents Māris Kučinskis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze, Jūrmalas domes deputāts Jānis Lediņš un Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sekretārs, deputāts Ainārs Mežulis. Tāpat šajā apgabalā kandidēs deputāti Artis Rasmanis, Inesis Boķis, Valters Dambe un Inese Aizstrauta.

Jau ziņots, ka Saeimas deputāts Inesis Boķis izstājās no “Vienotības” frakcijas un partijas “Valmierai un Vidzemei”, jo viņam bijis atšķirīgs redzējums par to, ar kuru lielo partiju sastrādāties nākamajās parlamenta vēlēšanās. Partijas “Valmierai un Vidzemei” valdes sēdē tika nolemts, ka tā uz nākamajām Saeimas vēlēšanās turpinās jau iesākto sadarbību ar politisko spēku “Vienotība”, izvirzot par Saeimas deputāta kandidātu abu partiju kopīgi veidotajā sarakstā Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieku Ričardu Gailumu.

ZZS vēl gan būs jāpieņem lēmums par kandidātu sarakstu apstiprināšanu.

Partiju kandidātu sarakstu iesniegšana Centrālajā vēlēšanu komisijā sāksies jūlija otrajā pusē, savukārt 13.Saeimas vēlēšanas notiks oktobra sākumā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri