Žoržinju un Punculs nodrošina “Valmiera FC” pārliecinošu uzvaru

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 17. oktobrī, vienā no daudzajām Optibet Virslīgas 22. kārtas spēlēm Valmiera FC, turpinot cīņu par medaļām, savā laukumā uzņēma FK Tukums 2000/TSS komandu. Pārliecinošu uzvaru ar 5:0 guva mājinieki, līdz ar to turpinot virzīties pretī medaļām, informē optibetvirsliga.com.

Spilgtu spēli rezultativitātes ziņā aizvadīja Žoržinju un Ēriks Punculs. Pirmais no viņiem jau otrajā puslaikā guva divus vārtus, savukārt Punculs, nākot uz maiņu, pamanījās pretinieku vārtsargu Ivanu Baturinu pārspēt vēl 3(!) reizes. Mača iznākums varēja būt mājiniekiem vēl pārliecinošāks, taču 11 metru soda sitienu 79. minūtē nerealizēja Luka Silagadze.

Jāpiebilst, ka tā bija Valmieras kluba visu laiku pārliecinošākā uzvara Virslīgas čempionātā.

Arī nākamo kārtu visi klubi izspēlēs vienā dienā, 25. oktobrī. Vienā no mačiem Valmiera FC savā laukumā uzņems tiešo konkurenti cīņā par 3. vietu FK Spartaks, savukārt Tukuma komanda savās mājās spēkosies ar FK Metta.

Valmiera FC  5:0 (3:0)  FK Tukums 2000/TSS
Vārti: Žoržinju 24’; 27’, Punculs 43′; 50′; 73′