Valmieras Ziņas

Izmaiņas Valmieras publiskās un Strenču pilsētas pirts darbalaikā Lieldienās

Lasīšanas laiks: < 1 min

Lieldienu brīvdienās, no 14. līdz 16. aprīlim, ir noteiktas izmaiņas Valmieras publiskās pirts un Strenču pilsētas pirts darbalaikā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša.

Strenču pilsētas pirts 16. aprīlī darbosies no plkst. 10.00 līdz 22.00 (biļetes pārdos līdz plkst. 20.00). Lai nodrošinātu drošu epidemioloģisko vidi, pirti vienlaicīgi atļauts apmeklēt 16 cilvēkiem. Pirts apmeklējuma laiks vienai personai ir noteikts līdz 2 stundām. Pirts apmeklētājus aicina iepriekš pieteikties pa tālruni 26171155.

Savukārt, Valmieras publiskās pirts darbalaiks Lieldienu nedēļā ir šāds:

  • 14. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 21.00;
  • 15. aprīlī SLĒGTA;
  • 16. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 21.00.

Lai nodrošinātu drošu epidemioloģisko vidi, Valmieras publiskās pirts telpās vienlaikus var atrasties 32 apmeklētāji – 16 sieviešu un 16 vīriešu pusē. Pirts apmeklējuma laiks vienai personai ir noteikts līdz 3 stundām.

Strenču pilsētas un Valmieras publiskajā pirtī sertifikāti nav jāuzrāda. Publisko pirti nedrīkst apmeklēt, ja ir augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes (drudzis, klepus, elpas trūkums u.c.).

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri