Valmieras Ziņas

Ziloņu ielā izskanējis koncerts „Brīvais mikrofons”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Spītējot vējam un ūdens šaltīm, kas brāzmās no strūklakas atsvaidzināja klausītāju sejas, otrdien, 18.jūlijā, Ziloņu ielā izskanēja pirmais svētku nedēļas koncerts „Brīvais mikrofons”. Tajā gandrīz trīs stundu garumā uzstājās solisti, duets un dažādu mūzikas stilu grupas.

 Pirmais uzstājās kamerkoris „Kaķi” Ingas Zirnes vadībā. Kā noskaidroja vakara vadītājs Uģis Melders, kaķiem būs jau 23 gadi – nopietns skatuves stāžs! Valmieras 2.vidusskolas grupas „Farfale” dalībnieki tad vēl nemaz nebija dzimuši… Jauniešiem bija pat divi grupas sastāvi, un viņi izpildīja gan romantiskas dziesmas, gan grieza metālu. Pavisam citāds repertuārs bija Valmieras Kultūras centra etnokokļu kopai “Ilgō” (vadītāja Zane Sniķere). Ar dziesmām gan latviešu, gan angļu un franču valodā sevi pieteica solisti: Mārcis Bogdanovs, Elīza Evelīna Pētersone un Markuss Daniels Kolosovs, bet romantiskas dziesmas par mīlestību izpildīja duets “Ilona un Igors”. Ar brīvrunas tekstiem sanākušos pārsteidza Baumis jeb Mārtiņš Baumanis, bet grupa „Silueti” uzstājās gan viena pati, gan kopā ar saksofonu ansambli „Valmieras meitenes”. Īpaši spēcīga bija „Silueti” solistes Paulas Žugas balss.

Kamēr  DJ UGA/ Uģis Raibacis uzstādīja aparatūru, Uģis Melders uz nelielu interviju aicināja balles deju kluba vadītāju Valentīnu Saukanti. Viņa koncerta apmeklētājus aicināja palikt uz publisko deju nodarbību kopā ar balles deju klubu “Valmiera”.

Valmieras 740.dzimšanas diena ir ieskandināta! Tā turpināt!

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri