Valmieras Ziņas

Ziemassvētku mirdzums un koncerts Sēļu muižā

Lasīšanas laiks: 2 min

Svētku rotas, sveces un gaismu virtenes – Ziemassvētki ir pavisam tuvu. Jau šajā svētdienā iedegsim ceturto sveci Adventes vainagā. Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas noteiktie ierobežojumi liedz mums būt kopā un baudīt sarīkojumu klātienē. Taču svētkus varam svinēt arī nepulcējoties!

Vēlamies Jūs iepriecināt Ceturtajā Adventē, 20. decembrī, ar Sēļu muižā un parkā veidoto Ziemassvētku stāstu, kas no plkst.17.30 līdz 20.00 iedegsies spožu gaismu mirdzumā. Savukārt plkst.18.00 aicinām būt kopā interneta tiešraidē no Sēļu muižas: www.facebook.com/Mazsalacasnovads Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītajā Ziemassvētku noskaņu koncertā “Tik klusa un svēta…”.

Ikvienam būs iespēja izdzīvot Ziemassvētku nakts vēsti, ieklausoties klasiķu un mūsdienu komponistu radītajā mūzikā – katrs ar savu dažādo un tomēr vienojošo Ziemassvētku gaidīšanas sajūtās un noskaņās. Koncertā piedalās: Evita Teterovska (soprāns) – sniegusi solo koncertu “A Midsummer Concert in New York” Latvijas Republikas pastāvīgajā Pārstāvniecībā ANO Ņujorkā, Amerikā; Nauris Indzeris (baritons) – vokālo mākslu papildinājis meistarklasēs Vīnē, piedalījies starptautiskajos operkursos Vācijā; Ventis Zilberts (pianists) – profesors Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, aktīvi koncertējošs pianists un koncertmeistars. Paldies par sadarbību modes māksliniekam ALEXANDER PAVLOV!

Mazsalacas novada pašvaldības Sēļu pagasta Tautas nama projekta “Tik klusa un svēta…” mērķis ir sniegt iespēju vērot augstvērtīgu mūzikas priekšnesumu, nodrošinot Latvijas profesionālās koncertdarbības pieejamību laukos un iepazīt romantisma, klasikas un mūsdienu komponistu rokrakstu Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu mūzikā.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri