Valmieras Ziņas

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Rubenes baznīcā – izstāde “Dzīvā Bētleme”, Rūtas Dūdumas-Ķirses un Jāņa Ķirša koncerts “Dvēseles dziesma”

No 22. decembra līdz 24. decembrim Kocēnu novadā – Rubenes baznīcas dārzā būs apskatāma izstāde “Dzīvā Betlēme”, lai kaut uz brīdi sajustu noskaņu, kāda Betlēmes kūtiņā valdīja Kristus piedzimšanas brīdī.

“Dzīvajā Betlēmē” būs apskatāmas aitiņas, vērsīši, trusīši un citi zvēri.

Svētku noskaņu papildinās mūziķu dueta – Rūtas Dūdumas-Ķirses un Jāņa Ķirša – Ziemassvētku koncerts “Dvēseles dziesma”, kas norisināsies svētdien, 22. decembrī, plkst. 16.00 Rubenes baznīcā.

Koncertā “Dvēseles dziesma” izskanēs saviļņojošākās dvēseles dziesmas par mīlestību, ko izpildīs komponists un pianists Jānis Ķirsis duetā ar dziedātāju Rūtu Dūdumu-Ķirsi.

Rūta Dūduma-Ķirse ir vairāku starptautisku konkursu laureāte, vokālās grupas “Framest” soliste, muzikālās apvienības “Vintāža” soliste, savukārt Jānis Ķirsis ir komponists un producents, kurš ir pazīstams arī kā vokālās grupas “Framest” dalībnieks un mākslinieciskais vadītājs.

Savukārt Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī, plkst. 19.00 Rubenes baznīcā norisināsies dievkalpojums, ko vadīs Rubenes evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Artis Eglītis, un uzstāsies Kocēnu novada jauktais koris “Imera” (mākslinieciskais vadītājs Imants Točs, kormeistars Jānis Jansons).

Ieeja pasākumos par ziedojumiem Rubenes baznīcas atjaunošanas iecerēm.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā KAPSĒTAS PĀRZIŅA PALĪGU Galvenie darba pienākumi: veikt kapsētu teritoriju un tām pieguļošos teritoriju kopšanu atbilstoši sezonalitātei kopt un uzturēt kārtībā ievērojamu sabiedrisku un kultūras darbinieku kapavietas un mākslas pieminekļus. iemērīt un ierādīt kapavietas Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu teicama saskarsmes kultūra vispārējā vidējā izglītība Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu sociālās garantijas bruto darba alga no EUR 460.00 Pieteikties līdz 2020.gada 19.jūlijam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 29327570, 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: KAPSĒTAS PĀRZIŅA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-19 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv

Mūsu partneri