Valmieras Ziņas

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Rubenes baznīcā – izstāde “Dzīvā Bētleme”, Rūtas Dūdumas-Ķirses un Jāņa Ķirša koncerts “Dvēseles dziesma”

No 22. decembra līdz 24. decembrim Kocēnu novadā – Rubenes baznīcas dārzā būs apskatāma izstāde “Dzīvā Betlēme”, lai kaut uz brīdi sajustu noskaņu, kāda Betlēmes kūtiņā valdīja Kristus piedzimšanas brīdī.

“Dzīvajā Betlēmē” būs apskatāmas aitiņas, vērsīši, trusīši un citi zvēri.

Svētku noskaņu papildinās mūziķu dueta – Rūtas Dūdumas-Ķirses un Jāņa Ķirša – Ziemassvētku koncerts “Dvēseles dziesma”, kas norisināsies svētdien, 22. decembrī, plkst. 16.00 Rubenes baznīcā.

Koncertā “Dvēseles dziesma” izskanēs saviļņojošākās dvēseles dziesmas par mīlestību, ko izpildīs komponists un pianists Jānis Ķirsis duetā ar dziedātāju Rūtu Dūdumu-Ķirsi.

Rūta Dūduma-Ķirse ir vairāku starptautisku konkursu laureāte, vokālās grupas “Framest” soliste, muzikālās apvienības “Vintāža” soliste, savukārt Jānis Ķirsis ir komponists un producents, kurš ir pazīstams arī kā vokālās grupas “Framest” dalībnieks un mākslinieciskais vadītājs.

Savukārt Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī, plkst. 19.00 Rubenes baznīcā norisināsies dievkalpojums, ko vadīs Rubenes evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Artis Eglītis, un uzstāsies Kocēnu novada jauktais koris “Imera” (mākslinieciskais vadītājs Imants Točs, kormeistars Jānis Jansons).

Ieeja pasākumos par ziedojumiem Rubenes baznīcas atjaunošanas iecerēm.

Mūsu partneri