Valmieras Ziņas

Ziemassvētku dāvanām izvēlies Valmieras novada mājražotāju piedāvājumu

Lasīšanas laiks: 4 min

Drīz pie durvīm klauvēs Ziemassvētki – gaismas atgriešanās, prieka, smaržu, garšu un dāvanu laiks. Lai atvieglotu rūpes par dāvanu iegādi, aicinām tās iegādāties pie Valmieras novada mājražotājiem! Piedāvājums ir gana bagātīgs. Gardie ražojumi noderēs arī Ziemassvētku mielasta galdam.

Valmieras novadā darbojas vairāk nekā 200 mājražotāju, kuru ražotā produkcija ir ar lielu pievienoto vērtību – radīta no ekoloģiskām sastāvdaļām, godalgota Riga Food izstādēs un lepojas ar Novada Garša medaļām. Mūsu mājražotāji ir izcilu garšu un kvalitātes meistari – gan radot jaunus produktus, gan saglabājot mūsu senču atstātā mantojuma receptes, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Ziemassvētku dāvanām lieliski noderēs gardie ievārījumi, sīrupi, sulas, nektāri un karstie dzērieni, ko iespējams iegādāties dažādos dāvanu komplektos vai sakomplektēt pēc pircēja izvēles. Dāvināšanai un svētku galdam mājražotāji piedāvā vīnus, ko iespējams iegādāties arī dāvanu komplektos kopā ar vietējo ražotāju gardumiem, kā arī citus alkoholiskos dzērienus – liķierus, vermutus, karstvīnus. Bagātīgs ir zāļu tēju piedāvājums un ārstniecības augi dažādos maisījumos. Noteikti noderēs gardie un veselīgie smiltsērkšķu produkti. Garos ziemas vakarus īsinot lieliski noderēs liofilizēti krispi, dārzeņu, čipsi, sukādes, medus.

Gatavojot Ziemassvētku cepešus un ēdienus svētku galdam, būs nepieciešamas garšvielas un garšvielu maisījumi, kaltēti dārzeņi. Svētku garšām dažādību piedos dažādi pesto varianti – klasiskais vai vegānais bazilika, kaltētu tomātu pesto, asā zoste “TOMZO” vai karamelizēti sīpoli un baklažāni. To visu var iegādāties arī dāvanām – sakomplektētus dažādos variantos kopā ar vietējiem gardumiem. Un kāpēc gan Ziemassvētkos nenogaršot kaut ko eksotiskāku? Piemēram japāņu rīsu kūciņas MOCHI ar dažādiem ogu un augļu pildījumiem, kuras var iegādāties kafejnīcā “Jautrais ledus” Rīgas ielā 58, Valmierā.

Valmieras novads ir bagāts ar šuvējām, audējām, adītājām. Arī šie izstrādājumi noderēs Ziemassvētku dāvanām – Vidzemes ziedainās jostas, dažāda izmēra paklāji, kokvilnas trauku paliktņi, cepures ar izšuvumiem, auduma iepirkumu somas, drēbītes, rotaļlietas un aksesuāri mazuļiem.

Labsajūtai un harmonijai, kā arī svētku noskaņas radīšanai iegādājieties vietējo ražotāju vaska sveces, aromātiskās un dekoratīvās sveces. Gan dāvināšanai gan lietošanai noderēs smaržīgas ziepes, ziedes veselībai un krēmi skaistumam no 100 % dabīgām izejvielām, sasaiņoti dāvanu kastītēs.

Lai iegādātos visu iepriekšminēto un vēl daudz citus vietējos ražojumus, jādodas uz tirdziņiem! Mājražotājus pirms Ziemassvētkiem satiksiet tirdziņos – 3. decembrī pirmās Adventes tirdziņā Mazsalacā, 9. decembrī Ziemassvētku tirdziņā pie Valmieras Kultūras centra, 10. decembrī Ziemassvētku andelē Naukšēnos, 16. decembrī Gardu Muti tirdziņā Valmiermuižā un Alvīnes tirdziņā Strenčos, 17. decembrī Rūjienas kultūras centrā, kā arī REKO  tirdziņos ik ceturtdienu Valmieras tirgū. Valmieras novada mājražotāju produkciju var atrast arī Facebook un Instagram platformās, kā arī rakstot un zvanot privāti.

Bet, lai labāk iepazītu ražoto produkciju, decembrī mājražotāji piedāvā arī degustācijas un meistarklases. 2. decembrī Berga Vīns aicina apmeklēt meistarklasi “Cits adventes vainags un vīns”, bet 15. decembrī  Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrā “ZTornis” notiks Raganiņas Rijas vadītā priežu ziedes gatavošanas meistarklase. Vaidavas pagasta “Silkalnu” saimniece Zeltīte Kaviere piedāvā dāvanu kartes meistarklasēm: “FitoEtno pastaiga “Silkalnos”” vai pircēja izvēlētā vietā, “Zeltītes Zāļu Zintis” vai “Katram savu zāļu tēju”.

Ziemassvētku svinēšanai AS “Latvijas valsts meži” ik gadu atļauj nocirst vienu eglīti savas mājas rotāšanai. To atļauts cirst meža ceļu un grāvju malās, uz stigām, zem elektrolīnijām vai pieaugušā mežā zem lieliem kokiem. Taču tiem, kam nav iespēja to izdarīt pašiem, piedāvājam eglīšu tirdzniecību Valmierā no 4.-23. decembrim katru dienu no plkst. 8.00-19.00 pie SIA “Liepkalni” ceptuves – veikala, Mazā stacijas ielā 1, tālrunis saziņai 29904995 (Kristīne). No 8. – 24. decembrim no plkst. 10.00 līdz plkst.20.00 Fabrikas ielā 2, Valmierā (pie Rimi veikala) un

Rīgas ielā 74, Valmierā (pie Rimi veikala). No 15.- 21. decembrim no plkst. 11.00 līdz plkst.19.00 savu eglīti varēs iegādāties Diakonāta ielā 6, Valmierā (pie restorāna Akustika).

Lai radošs, bagātīgs, priecīgs Ziemassvētku gaidīšanas un dāvanu sarūpēšanas laiks un gandarījums par dāvināšanas prieku Ziemassvētkos!

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Sociālo lietu pārvaldes struktūrvienībā “Sociālā darba nodaļa” aicina darbā sociālo mentoru (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: sniegt atbalstu pilngadīgām personām, pilngadību sasniegušajiem jauniešiem pēc ārpusģimenes aprūpes beigām, mājokļa, veselības, izglītības, nodarbinātības, atkarību, un citu problēmu risināšanā; sniegt konsultatīvu, praktisku, izglītojošu, asistējošu un emocionālu atbalstu personas dzīvesvietā un sociālajā vidē; kā pavadošai personai sniegt atbalstu klientu nokļūšanai uz ārstniecības u.c. iestādēm; sagatavot atskaites par darba pienākumu izpildi; un ja Tev ir: profesionālā vidējā vai 1.līmeņa izglītība sociālajā, izglītības vai veselības aprūpes jomā, vai esi students augstākās izglītības iestādes sociālā darba, pedagoģijas, veselības vai psiholoģijas jomā; valsts valodas prasme augstākajā līmenī; kompetences: empātija un prasme motivēt, laba stresa noturība, labas komunikācijas spējas, spēja strādāt komandā kā arī patstāvīgi, savas amata kompetences ietvaros, precizitāte un atbildība, laipnība un iejūtība; B kategorijas autovadītāja tiesības; mēs piedāvājam: dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, ar norādi „Sociālā mentora amatam” līdz 2024.gada ­­­­­15. martam. Tālrunis papildu informācijai: 27891673, 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Sociālais MENTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-15

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Sociālo lietu pārvaldes (turpmāk – Pārvalde) struktūrvienības “Sociālā darba nodaļa” psihologu/-i (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • nodrošināt psihologa konsultācijas Pārvaldes klientiem gan klātienē, gan attālināti; • veikt klientu psiholoģisko konsultēšanu ar mērķi risināt identificētās problēmas un sniegt psiholoģisko atbalstu, atbilstoši klientu vajadzībām un izvirzītajiem mērķiem; • savas kompetences ietvaros piedalīties klientu sociālās situācijas un vajadzību izvērtējumos, sadarbības plānu veidošanā un īstenošanā; • sadarboties ar klientu tuviniekiem un/vai uzticības personām, klienta psiholoģiskā stāvokļa uzlabošanā; • sagatavot psihologa atzinumus; • vadīt dažāda veida grupas Pārvaldes mērķa grupām - atbalsta, izglītojošas, motivējošas un citas; un ja Tev ir: • atbilstoši “Psihologu likums” noteiktā izglītība un esi reģistrēts Psihologu reģistrā; • zināšanas un izpratne sociālās jomas un psihologa darbību reglamentējošo tiesību aktu pielietošanā; • prasme veikt psiholoģisko izpēti, izmantojot dažādas izpētes metodes, analizēt un interpretēt izpētes rezultātus; • prasme veikt psiholoģisko konsultēšanu; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: ļoti labas organizatoriskās un saskarsmes spējas; precizitāte; augsta atbildības sajūta; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; spēja argumentēt savu viedokli; spēja strādāt individuāli un komandā; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • labas prasmes darbā ar datoru; mēs piedāvājam: • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • pamatalgu pārbaudes laikā 974 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1025 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. CV, motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”) un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Psihologa/-ģes amatam” līdz 2024.gada 15.martam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148 vai 27891673. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-15

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība aicina darbā Sociālo lietu pārvaldes juriskonsultu/-i uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • izstrādāt dažāda veida dokumentus, tajā skaitā, administratīvos aktus, līgumus, saistošo noteikumu projektus par sociālajiem pakalpojumiem un sociālo palīdzību/materiālo atbalstu; • konsultēt darbiniekus juridiskajos jautājumos sociālajā jomā; • sekojot izmaiņām normatīvajos aktos, savlaicīgi aktualizēt esošos vai izstrādāt jaunus normatīvos aktus, kas regulē sociālo jomu Valmieras pilsētās pašvaldībā/Sociālo lietu pārvaldē; • sagatavot atbildes uz fizisko un juridisko personu iesniegumiem; un ja Tev ir: • augstākā izglītība tiesību zinātnēs (priekšroka pretendentiem vismaz ar bakalaura grādu); • darba pieredze līdzīgā amatā sociālajā jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; • zināšanas un iemaņas dokumentu un administratīvo aktu sagatavošanā; • sociālās jomas regulējošo normatīvo aktu pārzināšana un izpratne to pielietošanā; • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; • kompetences: ļoti labas organizatoriskās un saskarsmes spējas, argumentācijas prasme; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; analītiskās spējas; augsta atbildības sajūta; precizitāte; spēja strādāt individuāli un komandā; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; mēs piedāvājam: • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • pamatalgu pārbaudes laikā 1399 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1483 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. CV, motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”) un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Juriskonsulta/-es amatam” līdz 2024.gada 15.martam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: JURISKONSULTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-15

Mūsu partneri