Valmieras Ziņas

Ziemas sezonā Valmierā uzstādītas pagaidu ceļazīmes “Apstāties aizliegts” (3)

Lai nodrošinātu kvalitatīvu ielu apsaimniekošanu ziemas sezonā, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar kapitālsabiedrību SIA “Valmieras namsaimnieks” noteiktās pilsētas ielās izvietojusi pagaidu ceļa zīmes, kas liedz nakts laikā (no plkst. 22:00 līdz 7:30) zīmes darbības teritorijā novietot automašīnas. Tas nepieciešams, lai ielu apsaimniekotāji nakts laikā varētu kvalitatīvi attīrīt ielas no sniega, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Ceļa zīmes 326 „Apstāties aizliegts” ar papildzīmēm, kas norāda zīmes darbības laiku (plkst. 22:00 – 7:30) ziemas periodā no 1.novembra līdz 1.aprīlim uzstādītas:

 • Stacijas ielas posmā no Grāvju ielas līdz Marijas ielai, kreisajā pusē;
 • Garās ielas posmā no Rīgas ielas līdz Beātes ielai, labajā pusē;
 • Jāzepa Vītola ielas posmā no Andreja Upīša ielas līdz Kārļa ielai, kreisajā pusē;
 • Beātes ielas posmā no Kārļa ielas līdz Limbažu ielai, kreisajā pusē;
 • Annas ielas posmā no Beātes ielas līdz Graudu ielai, abās pusēs;
 • Kārļa Baumaņa ielas posmā no Gaujas ielas līdz Leona Paegles ielai, labajā pusē;
 • Meža ielas posmā no Krāsotāju ielas līdz Zvaigžņu ielai, labajā pusē;
 • Dārza ielas posmā no Jāzepa Vītola ielas līdz Beātes ielai, labajā pusē un kreisajā pusē gar māju Nr.11.

Šādas ziemas sezonas ceļa zīmes Valmierā tiek uzstādītas kopš 2006.gada, izvērtējot sniega tīrīšanas nepieciešamību konkrētajos ielu posmos. Ziemās, kad sniega apjoms bija mazāks, zīmes netika uzstādītas, taču šogad tās ir nepieciešamas. Ziemas zīmju uzstādīšanas periods parasti ir īsāks par atļauto, tas tiek noteikts, izvērtējot sasnigušā sniega daudzumu.

Novietojot automašīnas, autovadītājus aicina sekot līdzi ceļa zīmēm, lai arī šādā sniegotā ziemā nodrošinātu ērtu un drošu satiksmi pilsētā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Skaidriite - 02.02.2019 Atbildēt

  Paldies par laicīgi paziņotu info !!! Kad daudzi Valmieras iedzīvotāji jau saņēmuši bingo- 40 eiro !!

  copmans - 03.02.2019 Atbildēt

  visas ielas slidenas un netīrītas pie iestādēm, taisni vai jāsāk nemaksāt nodokļus, tā jau nav to gāzi, kur izlaist

  Lauris Kuznecovs - 04.02.2019 Atbildēt

  Interesants plāns kā iekasēt liekas naudiņas – pēc slimošanas mājās, iznāku laukā, skatos auto logā 2 soda protokoli – 40 EUR x 2!
  Grūti saprast ar kuru galu policija domāja likdami otro sodu redzot, ka viens jau tur stāv. Būtu labāk pēc auto nr. sameklējuši kur dzīvoju un sazinājušies ar mani nevis likuši atkārtotu sodu.
  Žēl tos, kas aizbrauc piemēram uz to laiku vai nu komandējumos ārzemēs vai ceļojumā.

  Lūdzu esiet cilvēcīgāki!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.Nr.4418000073) aicina pastāvīgā darbā internāta skolotāju. Pretendentiem izvirzītās prasības: Augstākā izglītība pedagoģijā vai augstākā izglītība citā nozarē un gatavība apgūt B programmu pedagoģijā 72 stundu apjomā; Komunikācijas un sadarbības prasmes, pozitīva attieksme; Spēja pieņemt lēmumus, risināt konfliktus un prasme rīkoties nestandarta situācijās. Galvenie amata pienākumi: Izglītojamo audzināšanas darba plānošana un īstenošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Nodrošināt iekšējo kārtības noteikumu, dienas režīma ievērošanu un uzdoto pienākumu izpildes kvalitāti izglītojamajiem. Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads. Mēnešalga 975,00 EUR. Darbs maiņās. Stundu apmaksa. Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”. Telefons papildus informācijai 292936360 (direktors). Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630

Darbs Valmierā, Voldemāra Baloža ielā 11 - elektroinstrumentu tirdzniecība Makita. Ja jums patīk pārdot, meklējat jaunus izaicinājumus, klienti ir svarīgi jums, un, ja jums ir izpalīdzoša un profesionāla attieksme pret klientiem - šis darbs ir domāts jums. Kā elektroinstrumentu Makita Tirdzniecības aģents būsiet atbildīgs par: - apgrozījuma mērķa sasniegšanu; - darbu ar jau esošajiem un jaunajiem klientiem. Prasības kandidātiem: - interese par elektroinstrumentiem; - dinamiska un izlēmīga lēmumu pieņemšana;  - fokuss uz mērķa sasniegšanu; - komunikācijas un organizatoriskas iemaņas; - datorprasme. Uzņēmums piedāvā:  - strādāt jaunā un dinamiskā komandā; - stabilu ilgtermiņa darbu; - labus darba apstākļus; - konkurētspējīgu atalgojumu; - sociālās garantijas. Jūs varat būt daļa no mūsu komandas un palīdzēt mums attīstīties. Izaugsmes iespējas. Gaidīsim Jūsu motivācijas vēstuli ar CV uz e-pastu info@tespars.lv ! Tālrunis informācijai: 29147247. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas tiks izvirzīti uz nākamo kārtu - interviju. Profesija: TIRDZNIECĪBAS AĢENTS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Voldemāra Baloža iela 11, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-25 Darba sākšanas datums: 2019-08-16 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri