Valmieras Ziņas

Ziemas sezonā Valmierā uzstādītas pagaidu ceļazīmes “Apstāties aizliegts” (3)

Lai nodrošinātu kvalitatīvu ielu apsaimniekošanu ziemas sezonā, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar kapitālsabiedrību SIA “Valmieras namsaimnieks” noteiktās pilsētas ielās izvietojusi pagaidu ceļa zīmes, kas liedz nakts laikā (no plkst. 22:00 līdz 7:30) zīmes darbības teritorijā novietot automašīnas. Tas nepieciešams, lai ielu apsaimniekotāji nakts laikā varētu kvalitatīvi attīrīt ielas no sniega, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Ceļa zīmes 326 „Apstāties aizliegts” ar papildzīmēm, kas norāda zīmes darbības laiku (plkst. 22:00 – 7:30) ziemas periodā no 1.novembra līdz 1.aprīlim uzstādītas:

 • Stacijas ielas posmā no Grāvju ielas līdz Marijas ielai, kreisajā pusē;
 • Garās ielas posmā no Rīgas ielas līdz Beātes ielai, labajā pusē;
 • Jāzepa Vītola ielas posmā no Andreja Upīša ielas līdz Kārļa ielai, kreisajā pusē;
 • Beātes ielas posmā no Kārļa ielas līdz Limbažu ielai, kreisajā pusē;
 • Annas ielas posmā no Beātes ielas līdz Graudu ielai, abās pusēs;
 • Kārļa Baumaņa ielas posmā no Gaujas ielas līdz Leona Paegles ielai, labajā pusē;
 • Meža ielas posmā no Krāsotāju ielas līdz Zvaigžņu ielai, labajā pusē;
 • Dārza ielas posmā no Jāzepa Vītola ielas līdz Beātes ielai, labajā pusē un kreisajā pusē gar māju Nr.11.

Šādas ziemas sezonas ceļa zīmes Valmierā tiek uzstādītas kopš 2006.gada, izvērtējot sniega tīrīšanas nepieciešamību konkrētajos ielu posmos. Ziemās, kad sniega apjoms bija mazāks, zīmes netika uzstādītas, taču šogad tās ir nepieciešamas. Ziemas zīmju uzstādīšanas periods parasti ir īsāks par atļauto, tas tiek noteikts, izvērtējot sasnigušā sniega daudzumu.

Novietojot automašīnas, autovadītājus aicina sekot līdzi ceļa zīmēm, lai arī šādā sniegotā ziemā nodrošinātu ērtu un drošu satiksmi pilsētā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Skaidriite - 02.02.2019 Atbildēt

  Paldies par laicīgi paziņotu info !!! Kad daudzi Valmieras iedzīvotāji jau saņēmuši bingo- 40 eiro !!

  copmans - 03.02.2019 Atbildēt

  visas ielas slidenas un netīrītas pie iestādēm, taisni vai jāsāk nemaksāt nodokļus, tā jau nav to gāzi, kur izlaist

  Lauris Kuznecovs - 04.02.2019 Atbildēt

  Interesants plāns kā iekasēt liekas naudiņas – pēc slimošanas mājās, iznāku laukā, skatos auto logā 2 soda protokoli – 40 EUR x 2!
  Grūti saprast ar kuru galu policija domāja likdami otro sodu redzot, ka viens jau tur stāv. Būtu labāk pēc auto nr. sameklējuši kur dzīvoju un sazinājušies ar mani nevis likuši atkārtotu sodu.
  Žēl tos, kas aizbrauc piemēram uz to laiku vai nu komandējumos ārzemēs vai ceļojumā.

  Lūdzu esiet cilvēcīgāki!

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri