Ziemas kausa otrajā spēlē “Valmiera Glass” ar 1:4 zaudē FK “Liepāja”

Trešdien, 4.februārī, “SMSvredit.lv” Virslīgas Ziemas kausa otro spēli aizvadīja Gata Ērgļa trenētā “Valmiera Glass FK/BSS”,  kas ar rezultātu 1:4 piekāpās Virslīgas ceturtajai spēcīgākajai vienībai FK “Liepāja”. Valmieriešiem vienīgos vārtus guva Roberts Siksalietis.

Spēles sākumā bumbu vairāk kontrolēja FK “Liepāja” futbolisti. 13. minūtē valmierieši pēc nesaprašanās aizsardzībā ļāva FK “Liepāja” izveidot bīstamu uzbrukumu, kura noslēgumā Toms Gucs ar sitienu vārtu stūrī pārspēja Ingu Ķirsi, izvirzot vadībā FK “Liepāja” ar 1:0. Mirkli vēlāk “Valmiera Glass FK/BSS” izveidoja pretuzbrukumu, kad gar kreiso malu līdz soda laukumam izlauzās Roberts Siksalietis, kurš no asa leņķa  raidīja bumbu cauri FK “Liepāja” vārtsarga kājām un mača 16. minūtē izlīdzināja rezultātu 1:1. Mača 23. minūtē ar ļoti precīzu sitienu no soda laukuma Ilja Šadčins atjaunoja vadību liepājniekiem, panākot 2:1. Atlikušajās puslaika minūtēs labās uzbrukumu situācijās nonāca liepājnieki, bet Ingus Ķirsis ar sekmīgu darbību vārtos ļāva saglabāt rezultātu. “Valmiera Glass FK/BSS” spēlēja no aizsardzības, mēģinot veikt izrāvienus pretuzbrukumos, tomēr līdz puslaika noslēgumam otro reiz liepājniekus pārsteigt neizdevās un pārtraukumā komandas devās pie 2:1 FK “Liepāja” vadības.

Otrais puslaiks aizritēja liepājniekiem kontrolējot spēli, kamēr valmierieši centās veidot pretuzbrukumus, kas līdz sitiena iespējai tomēr nenoveda. 65. minūtē Dāvis Ikaunieks, ar spēcīgu sitienu no asa leņķa, trāpīja bumbu pa tālo vārtu stabu un tā atrada ceļu vārtu tīklā, pārspējot Valmieras komandas vārtos stājušos Elvi Arnavu. Līdz ar to FK “Liepāja” pārsvars pieauga līdz 3:1. “Valmiera Glass FK/BSS” centienus atspēlēties neļāva īstenot kurzemnieku aizsardzība, kas sekmīgi atbruņoja uzbrukumus veidojošos “Valmiera Glass FK/BSS” spēlētājus. Mača pēdējās desmit minūtēs bumbu pilnībā kontrolēja Viktora Dobercova padotie liepājnieki, bet Elvis Arnavs vairākas reizes glāba savu komandu no vārtu zaudējuma. Kompensācijas laika otrajā minūtē valmierietis Mārtiņš Dubro soda laukumā notrieca bīstamā situācijā nonākušo Andri Krušatinu, dodot iepēju FK “Liepāja” izpildīt 11. metru soda sitienu. Dmitrija Hmiza izpildītais sitiens spēcīgi lidoja vārtu tīklā, palielinot FK “Liepāja” pārsvaru līdz 4:1. Pēc tā skanēja spēles beigu signāls, noslēdzot “Valmiera Glass FK/BSS” otro spēli “SMScerdit.lv” ZIemas kausā.

“SMScerdit.lv” Ziemas kauss 2015, 3. kārtas spēle:

Mājnieku komanda Viesu komanda Rezultāts Vārtu guvējo
FK Liepāja Valmiera Glass FK 4:1 (2:1) Gucs 13′ Šadčins 23′ Ikaunieks 65′ Hmizs 90+2′ ; Siksalietis 16′.

5 FB Gulbene 0-0-2 0

Turnīra trešo spēli “Valmiera Glass FK/BSS” aizvadīs 12. februārī, tiekoties ar citu 1. līgas vienību – “Rēzeknes BJSS”.

Valmieras tehnikums aicina darbā METĀLAPSTRĀDES SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1402 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Metālapstrādes skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras tehnikums aicina darbā INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1259 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “IKT skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)