Valmieras Ziņas

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Medicīnas rota apmācību organizēs Valmierā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Medicīnas rota turpmāk organizēs militārās medicīnas apmācību Valmierā, Mākslinieku ielā 2, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Komunikācijas daļa.

Medicīnas rota ēku un tās apkārtni izmantos apmācību procesa centralizētai veikšanai, lai karavīri un zemessargi spētu nepārtraukti pilnveidot savas zināšanas dažādās individuālajās un kolektīvajās mācībās, kā arī pirmās palīdzības, paplašinātās pirmās palīdzības un karavīra-glābēja kursos.

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Medicīnas rotā dien profesionālā dienesta karavīri un zemessargi, kuriem ir medicīniskā izglītība vai kuri vēlas apgūt prasmes un iemaņas militārajā medicīnā. Zemessardzes mācības sniedz iespēju vienības personālam gan pilnveidot savas zināšanas, gan izmantot esošās, lai sniegtu atbalstu valsts aizsardzības spēju stiprināšanā.

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Medicīnas rota ikdienā veic brigādes personālsastāva veselības pārbaudes, vakcināciju, sniedz ambulatoras konsultācijas, kā arī sniedz medicīnisko atbalstu Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes vienību organizētajās mācībās un pasākumos.

Valmieras iedzīvotāju ievērībai

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot zemessargus un karavīrus uzdevumu izpildes laikā Valmierā, Mākslinieku ielas 2 apkārtnē. Zemessargi un karavīri trenējas pēc iespējas realitātei pietuvinātos apstākļos, tādējādi nostiprinot savas prasmes glābt savu un citu cilvēku dzīvības.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri