Valmieras Ziņas

Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde sniegs atbalstu Covid-19 izplatības ierobežošanā

No 1. aprīļa Zemessardzes 2. Vidzeme brigāde sniegs atbalstu Valsts robežsardzei, lai nodrošinātu Covid-19 ierobežošanas pasākumu ievērošanu, kā arī būs gatava nodrošināt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu ar teltīm, ja radīsies tāda nepieciešamība, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes pārstāve Laima Ķevere.

“Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde uzdevumu atbalstīt Valsts robežsardzi un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu uztver atbildīgi, un ir gatava iesaistīties tik ilgi, cik tas būs nepieciešams. Šajā brīdī visām valsts iestādēm un dienestiem ir jāstrādā kā vienotam veselumam, un 2. Vidzemes brigādes karavīri un zemessargi tam ir atbilstoši sagatavoti,”

pauž Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieris pulkvedis Mareks Ozoliņš.

Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde sniegs atbalstu uz Latvijas-Igaunijas robežas, palīdzot Valsts robežsardzei izsniegt un saņemt apliecinājumus par īpašu Covid-19 ierobežošanas pasākumu ievērošanu gan no Latvijā ieceļojošām, gan tranzītā ceļojošām personām. Zemessardzes 22. kājnieku bataljona zemessargi sniegs atbalstu Valsts robežsardzei Valkā, savukārt 27. kājnieku bataljona zemessargi – Ainažos un Naukšēnu novada Unguriņos. Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde ik dienu nodrošinās vismaz 24 zemessargus, kuri, strādājot maiņās, kopā ar Valsts robežsardzes pārstāvjiem piedalīsies cilvēku informēšanā un apliecinājumu izsniegšanā robežu šķērsojošajām personām.

Savukārt no 3. aprīļa Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde sniegs atbalstu Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldei Latvijas–Krievijas valsts robežas uzraudzībā ar mērķi nodrošināt pastiprinātu transportlīdzekļu un personu kontroli pierobežas zonā, lai ierobežotu Covid-19 izplatību.

Uzdevuma izpildi piecās Viļakas pārvades robežapsardzības nodaļās nodrošinās Zemessardzes 31. kājnieku un 25. kājnieku bataljona zemessargi un karavīri, kuri ar Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes pārstāvjiem kopīgās norīkojumu grupās nodrošinās pastiprinātu transportlīdzekļu un personu kontroli pierobežas zonā, kā arī veiks zaļās robežas patrulēšanu.  Šī uzdevuma izpildē Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde ik dienu iesaistīs vismaz 20 zemessargus.

Kopējais Valsts robežsardzes atbalstam iesaistīto skaits būs vairāki simti zemessargu un karavīru.

Tāpat Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde ir saņēmusi uzdevumu būt gatavībā sniegt atbalstu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam nodrošināt teltis, kas aprīkotas ar apgaismojumu, apsildi un autonomo elektroapgādi. Telšu izvēršanu piecu stundu laikā pēc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pieprasījuma veiks Zemessardzes 54. inženiertehniskais bataljons un 22. kājnieku bataljons.

Jau ziņots, ka no 21. līdz 22. martam visos Zemessardzes bataljonos notika telšu un aprīkojuma izvēršanas apmācība, kas deva pārliecību, ka Zemessardze ir gatava sniegt atbalstu valsts un pašvaldību iestādēm Covid-19 izplatības ierobežošanā.

Zemessardzē uzņem 18 līdz 55 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu. Uz kandidātiem attiecas vairāki citi ierobežojumi, ar kuriem var iepazīties Zemessardzes mājaslapā sadaļā Prasības uzņemšanai.

Vairāk par dienestu Zemessardzē un bataljonu kontaktinformāciju iespējams noskaidrot Zemessardzes mājaslapā: www. https://www.zs.mil.lv/ vai zvanot uz Zemessardzes vienoto diennakts tālruņa numuru 1811.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Viens no vadošajiem ceļu būves uzņēmumiem Latvijā SIA “Binders”, īstenojot jaunus būvniecības projektus, aicina savai komandai pievienoties Eskavatora vadītāju. Darba pienākumi: Veikt darbus, kas saistīti ar ceļu un laukumu izbūvi; Veikt mehānisma tehniskās apkopes, atbilstoši izgatavotāja rūpnīcas dotajām instrukcijām; Veikt remontus, kas saistīti ar mehānisma sagatavošanu tehniskām apskatēm. Prasības: Vēlama pieredze ceļu būvē; Augsta atbildības sajūta; Atbilstošas kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība (C kategorija). Mēs piedāvājam: Veicamajam darbam atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu (no 1100.00 līdz 1500.00 mēnesī, pirms nodokļu nomaksas); Visas sociālās garantijas; Visu nepieciešamo inventāru darbam; Iespēju apmesties uzņēmuma kopmītnēs. Gaidīsim Tavu pieteikumu uz e-pastu personals@binders.lv . Kontaktinformācija: e-pasts personals@binders.lv . Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos pretendentus/-es. Iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts apliecina, ka piekrīt savu personas datu apstrādei Personāla atlases procesa nodrošināšanai. Ceļu būves firma SIA “BINDERS” nodrošinās Jūsu personas datu konfidencialitāti. Profesija: EKSKAVATORA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Latvija Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-06-30 Kontaktpersona: personals@binders.lv; 26156775

Mūsu partneri