Valmieras Ziņas

ZAAO vasarā nodrošina darbu reģiona jauniešiem

Lasīšanas laiks: 2 min

SIA ”ZAAO” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru jūlijā un augustā pieciem jauniešiem no Vidzemes reģiona sniedza iespēju iegūt praktisku darba pieredzi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Kovala Sēne.

Lai veicinātu skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi, SIA “ZAAO” 2023. gadā pirmo reizi iesaistījās Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumā „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

Kopumā uz SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā ZAAO) piedāvātajām vakancēm gadījuma darba strādnieks un lietvedis tika saņemti 5 skolēnu pieteikumi, no kuriem visi tika apstiprināti un pieņemti ZAAO darba kolektīvā. Gan jūlijā, gan augustā poligonā “Daibe” palīdzīgu roku ikdienas teritorijas uzkopšanā un citos darbos sniedza divi jaunieši, bet Valmieras birojā, palīdzot lietvedības un personāla jautājumos, Valmieras tehnikuma audzēkne Rūta Karlīna Bakaisa. Rūtas atziņas pēc vasaras: “ZAAO vasaras darbs bija kā lielisks ieskats perfektai darba vietai – rūpes par katru darbinieku, kompetences, moderna darba vide, pilnveides iespējas, laipna attieksme vienam pret otru. Man šis bija kā jauns pieredzes ceļojums ar plašu zināšanu bagāžu līdzi nākotnei. Tas iedeva man ne tikai zināšanas savā profesionālajā jomā, bet arī sevis pilnveidošanā un pašizaugsmē. Ar lepnumu varu teikt, ka esmu bijusi daļa no ZAAO. Paldies manai darba vadītājai Lienei par manas pieredzes bagātināšanu un pārējai ZAAO komandai par organisko iederēšanos jūsu komandā.”

“Iesaistīšanās Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumā ir iespēja ne tikai palīdzēt gūt pieredzi, prasmes nākotnes darbos, bet arī iespēja piesaistīt specialistus’’, uzsver ZAAO Personāla daļas vadītāja Liene Melbārde. “Ņemot vērā nozares specifiku, nevaram nodrošināt vasaras darbu lielam skaitam jauniešu, bet priecājamies par iespēju piesaistīt tos noteiktiem darbiem, lai vasarā, kad tradicionāli ir atvaļinājumu laiks, darbi neiekavētos. Uzņēmumā ZAAO kopumā tiek nodarbināti vairāki desmiti dažādu profesiju pārstāvji un, uzņēmumam attīstoties, būs nepieciešami jauni speciālisti. Ļoti ceram, ka iegūtā pieredze ZAAO jauniešiem noderēs jaunajā mācību gadā un būs kā palīgs nākotnes darba vietas izvēlē, kas varētu būt arī ZAAO!”

Uzņēmuma vārdā paldies Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēm Valmierā un Cēsīs, ar kurām kopā izdevās sniegt iespēju jauniešu nodarbinātībai vasarā ZAAO. Paldies arī jauniešiem par sniegto pieredzi arī uzņēmumam ZAAO, palīdzot paskatīties uz ikdienas darba procesiem no cita skata punkta.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri