Valmieras Ziņas

ZAAO saņēmusi VARAM speciālo balvu “Reģiona spēks”

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 5.jūnijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā pasniedza ministrijas speciālo balvu “Reģiona spēks” SIA “ZAAO” (ZAAO) par ieguldījumu ilgtspējīgas sabiedrības un reģiona attīstībā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra preses sekretāre Sanita Karpoviča.

Pēc viņas teiktā, Ilgtspējas indeksā ZAAO piedalās jau ceturto gadu un katru reizi apliecina savu spēju sasniegt noturīgi augstus rezultātus, esot starp labākajiem uzņēmumiem piecās galvenajās darbības jomās, tostarp stratēģijā, sabiedrībā, vidē, tirgus attiecībās un darba vidē.

ZAAO darbības modelis ir unikāls, jo to sākotnēji izveidojušas četras pašvaldības – Cēsu, Limbažu, Valkas un Valmieras, bet veiksmīgās darbības rezultātā ar laiku uzņēmumā iesaistījušās arī citas pašvaldības.

Pasniedzot balvu “Reģiona spēks”, ministrs Romāns Naudiņš uzsvēris: “ZAAO ir savas jomas celmlauzis, jo nepārtraukti meklē jaunas idejas un risinājumus atkritumu apsaimniekošanā un pārstrādē. Šķirojot atkritumus, tiek taupīti dabas resursi, jo otrreiz pastrādājamie materiāli nonāk jaunā apritē un kļūst par atkārtoti izmantojamu resursu. Tas viss veicina poligonos noglabājamo atkritumu daudzuma samazināšanos, tiek veicināta mūsdienīga atkritumu apsaimniekošana, kurā apzināmies, ka resursi ir jāizmanto pēc iespējas pilnvērtīgāk.”

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas ļauj izvērtēt uzņēmumu darbību piecās iepriekšminētajās jomās.

Šogad jau trešo reizi Ilgtspējas indeksa ietvaros VARAM pasniedza savu speciālo balvu nominācijā “Reģiona spēks”, lai īpaši izceltu un pateiktos uzņēmumam, kas savā darbībā ne tikai sekmīgi ievēro ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pieeju, bet būtisku nozīmi piešķir tieši vides jautājumiem un ir nozīmīgs visa reģiona attīstības virzītājs.

Ilgtspējas indeksa iniciatori ir divas sociāli atbildīgas vietējas organizācijas – Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība un Latvijas Darba devēju konfederācija.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri