Valmieras Ziņas

ZAAO saņem Valsts vides dienesta balvu par vides mērķu īstenošanu atkritumu apsaimniekošanā

Lasīšanas laiks: 2 min

Šā gada 5. jūnijā svinīgā balvu pasniegšanas ceremonijā Valsts vides dienests sveica “Zaļā izcilība” balvas laureātus no visas Latvijas – uzņēmumus un sadarbības partnerus, kas izcēlušies ar spēju visaugstākajā līmenī ievērot vides prasības un pēc savas iniciatīvas rīkojušies, lai samazinātu savas darbības ietekmi uz vidi. SIA “ZAAO” saņēma augstāko novērtējumu nominācijā “Zaļā izcilības balva atkritumu apsaimniekošanā” par vides mērķu īstenošanu šajā jomā. Uzņēmumu balvai izvirzīja Valmieras novada pašvaldība, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “ZAAO” Sabiedrisko attiecību vadītāja Dina Lukaševiča-Lāce.

ZAAO nodrošina pilna cikla atkritumu apsaimniekošanu videi draudzīgā veidā, īpaši izceļoties ar būtiskām investīcijām aprites ekonomikas centrā “Daibe”. Pēdējo gadu laikā tur atklāti vairāki nozīmīgi infrastruktūras objekti, tostarp jauna atkritumu krātuve, infiltrāta attīrīšanas iekārtas un bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes rūpnīca. Šie projekti būtiski samazina bioloģiski noārdāmo atkritumu apglabāšanu un poligona emisiju radīšanu.

Balvas pasniegšanas ceremonijā ZAAO valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis uzsvēra: “ZAAO attīstības pamatā vienmēr ir cilvēks ar savu attieksmi pret vidi, tās vērtībām. Šī balva ir augsts novērtējums par paveikto un lepnums katram uzņēmuma darbiniekam, jo tā apliecina, ka mēs ejam pareizajā virzienā uzņēmuma attīstībā un izaugsmē. Vienlaicīgi tas ir apbalvojums mūsu 8 pašvaldībām par uzticēšanos, novērtēšanu un izcilo sadarbību. Ar sasniegto nekas nebeidzas, mēs turpināsim pilnveidoties, meklēt labākos risinājumus, lai saudzētu vidi un pasauli mums apkārt”.

Jau kopš 1972. gada ik gadu 5. jūnijā tiek atzīmēta Pasaules vides diena. Apvienoto Nāciju Organizācija iedibināja šo tradīciju, lai veicinātu izpratni par vides jautājumiem pasaules mērogā. Savukārt VVD kopš 2015. gada ir iedibinājis gada balvu vides aizsardzībā “Zaļā izcilība”, godinot uzņēmumus un sadarbības partnerus, kuriem tuva vides aizsardzība un kuri rūpējas par Latvijas vides kvalitāti un ilgtspēju.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri