Valmieras Ziņas

VVĢ skolēns Krišjānis Alliks izcīna 1.vietu pirmajā Mākslīgā intelekta olimpiāde Latvijā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Jau šobrīd mākslīgais intelekts ir sastopams mūsu ikdienā, un prognozes liecina, ka, mākslīgajam intelektam attīstoties, tuvāko desmit gadu laikā vairāk nekā 375 miljoniem cilvēku, iespējams, būs jāmaina profesija. Mākslīgā intelekta izstrādātājs kā profesija ir ļoti pieprasīta IT nozarē, un šīs profesijas pārstāvju atalgojums mērāms vairākos tūkstošos mēnesī.

Lai 12.klašu skolēni kaut mazliet ielūkotos šīs profesijas aizkulisēs, pavasarī tika rīkota pirmā Mākslīgā intelekta olimpiāde Latvijā, kas norisinājās tiešsaistē un ko atbalstīja tādi IT grandi kā Giraffe360, Accenture, Asya.ai , piedaloties Liepājas Universitātei.

Olimpiādes saturu veidoja IT uzņēmumi un mākslīgā intelekta izstrādes speciālisti. Noteicošās bija 3 disciplīnas – matemātika, informātika un mašīnmācīšanās (deep learning). Protams, interese par informācijas tehnoloģijām un mākslīgo intelektu, viennozīmīgi, palīdzēja olimpiādes uzdevumu izpildē.

Prieks, ka Valmieras Valsts ģimnāzijas jaunieši, neskatoties uz tā jau ieilgušo attālināto mācību procesu un ikdienas slodzi, atsaucās aicinājumam un pieņēma izaicinājumu izmēģināt savus spēkus šādā nebijušā pasākumā. Tāpēc ar dubultsajūsmu tika uzņemta ziņa, ka VVĢ 12. klases skolēns Krišjānis Alliks pārliecinoši ieguvis 1.vietu.

Pirmie soļi sperti, lai veicas tālākajā ceļā, Krišjāni!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri