Valmieras Ziņas

VUGD un mediķi izglābj cilvēku, kuram mežā radušās veselības problēmas

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22.jūlija plkst. 6.30 līdz 23.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, no tiem četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, portālu “ Valmieras Ziņas” informēja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Plkst. 11.16 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Cesvaini, kur bija aizdedzies zāles pļaušanas traktors 3 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās, mēģinot nodzēst liesmas ar ugunsdzēsības aparāta palīdzību, cieta viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem.

Plkst. 16.16 VUGD saņēma informāciju, ka Priekuļu novada Liepas pagastā atrodas cilvēks, kuram radušās veselības problēmas un viņš pats saviem spēkiem nevar izkļūt ārā no meža. Ugunsdzēsēji glābēji kopā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem ar kājām pa dabas taku nogāja divus kilometrus, lai pārliecinātos par glābjamā stāvokli. Tuvāk ar automašīnām piebraukt nebija iespējams. Pēc tam uz nestuvēm ugunsdzēsēji glābēji cietušo iznesa no meža līdz NMPD automašīnai.

Vakarpusē Amatas novada Drabešu pagastā dega vienstāva dārza mājas jumta pārsegums 10 m2 platībā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA VTU Valmiera aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) · sociālās garantijas · dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri