Valmieras Ziņas

VUGD komandai panākumi sacensībās Hamburgā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda ar panākumiem atgriezusies no sacensībām „Stiprākais ugunsdzēsējs”, kas 27.augustā norisinājās Vācijas pilsētā Hamburgā, atzīmējot šīs pilsētas ugunsdzēsības 150. gadadienu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Vecuma grupā līdz 30 gadu vecumam Dobeles daļas pārstāvis Artūrs Rožkovs izcīnīja 2. vietu un Armands Laurinaitis no Aizkraukles daļas – 4.vietu. Savukārt, vecuma grupā no 30 līdz 40 gadiem Valmieras daļas pārstāvim Matīsam Spalvam 2. vieta un Jelgavas daļas pārstāvim Kristapam Ansonam – 3.vieta. Latvijas komandā vēl startēja Skrundas posteņa pārstāvis Gatis Stiba. Kopumā četri no pieciem Latvijas komandas dalībniekiem ieguva godalgotas vietas, sacenšoties kopā ar stiprākajiem Vācijas, Austrijas, Somijas un citu valstu ugunsdzēsējiem.

VUGD sveic kolēģus ar izcilajiem panākumiem!

Šīs sacensības bija patiesa spēka un izturības pārbaude, jo dalībniekiem pilnā aizsargtērpā bija jānes šļūteņu sainis, tad jāvelk 90 kg smags manekens, pēc kā jāveic spēka pārbaude, sitot ar āmuru pa kustīgu sliedi. Kad tas paveikts, jāpaņem ar ūdeni pilnas šļūtenes un tās jāaizvelk noteiktā attālumā. Noslēgumā dalībniekiem bija jāuzskrien 6.stāvu augstumā, kur atradās finišs. 

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri