Valmieras Ziņas

VTV: Valmieras jauno īres namu iemītnieki dalās pirmajos iespaidos (7)

Valmieras jaunajos īres namos ir iedzīvojušies pirmie īrnieki. Tikmēr citās pašvaldībās, kur arī konstatēts dzīvojamā fonda trūkums, uz Valmiera skatās kā celmlaužiem šajā jomā. Lielākā daļa no daudzdzīvokļu ēkām Latvijā celtas pirms 1993.gada, kas nozīmē, ka esošais dzīvojamais fonds daudzviet jau savu laiku ir nokalpojis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  riga - 14.09.2018 Atbildēt

  Forši indēt savus bērnus jaunbūvē. Tuvākos 3 gadus jaunā mājā izgaro visas lakas, krāsas, ko ieelpo jaunie iemītnieki. Apsveicu jauno alerģētiķu un astmatiķu pulku!

   Valmiera - 14.09.2018 Atbildēt

   Mūsdienās sen vairāk neviens mājas nekrāso ar alkīda lakām un krāsām, kur kautviena ūdens emulsijas krāsa smako!

   KIRITO_KUN - 15.09.2018 Atbildēt

   Tev laikam baigā skaudība ka cilvēkiem ir jaukas jaunas mājas….

  Elīna - 14.09.2018 Atbildēt

  Joprojām ir jautājums, kāpēc pašvaldības uzņēmums iesaistās uzņēmējdarbībā visnotaļ ienesīgās nozarēs, tādējādi atņemot iespējas uzņēmējiem. Tāpat vērojama tendence, ka pašvaldība pat ļoti centīgi izmanto savus administratīvos resursus un “draudzīgos” medijus lai popularizētu savu uzņēmējdarbību. Vai te nebūtu darbiņš konkurences padomei?

   Inga - 14.09.2018 Atbildēt

   Bijusī Valmieriete. Neko tik foršu neatradīsiet nekur Latvijā. Valmiera it visā ir avangardā. Gandrīz visas rūpnīcas ir saglabātas pēc “prihvatizācijas”. Tikai Valmierā ir darbs, bet trūkst dzīvojamais fonds. Jūsu pašvaldība “velti maizi neēd”. Priecājieties, nevis kritizējiet. Kas tad liedz privātajiem celt īres namus, ja jau redz, ka trūkst dzīvokļi? Ko gaida? Es lepojos ar Valmieras izaugsmi. Apsveicu Jūs!

  maris - 15.09.2018 Atbildēt

  cipars? dargak nekaa Rigaa,jo*****, atbilstosi kam? ******

  Ineta - 15.09.2018 Atbildēt

  Tas ir tikpat kā īrēt jebkurā citā vietā,,,vai pat dārgāk…..

“Scandagra Latvia” ir Skandināvu grupas lauksaimniecības produkcijas tirdzniecības uzņēmums, kurš Latvijā darbojas kopš 2009. gada. Uzņēmuma darbības joma ir lauksaimniecības produkcijas tirdzniecība augkopības un lopkopības nozaru saimniecībām, minerālmēslu, augu aizsardzības līdzekļu, sēklas materiālu, kaļķojamo materiālu tirdzniecība, kā arī graudaugu un rapša iepirkšana un pārdošana. Uzņēmuma nozare ir viena no būtiskākajām Latvijas ekonomikas tautsaimniecības nozarēm ar plašu nākotnes perspektīvu. Uzņēmumam paplašinoties, vēlamies dalīties savā pieredzē, kopā augt un attīstīties. Šobrīd aicinām pievienoties savai komandai NOLIKTAVAS DARBINIEKU darbam Valmierā Mēs piedāvājam: • Darbu augošā, starptautiskā uzņēmumā vienā komandā ar uzņēmuma kompetentākajiem speciālistiem • Labu darba vidi, draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu • Visus darbam nepieciešamos līdzekļus • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas • Veselības apdrošināšanu • Profesionālās attīstības un izaugsmes iespējas Galvenie pienākumi: •Veikt preču pieņemšanu, izsniegšanu un uzskaiti atbilstoši uzņēmumā noteiktajai kārtībai un dokumentācijai •Sekot preču derīguma termiņiem un ziņot par derīguma termiņu beigām •Veikt preču inventarizāciju •Uzturēt tīrību un kārtību noliktavā •Sniegt atskaites par paveiktajiem darbiem Galvenās prasības: •Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība •Vēlama iepriekšēja darba pieredze noliktavu saimniecībā un/vai preču uzskaitē •Labas prasmes darbā ar datoru (MS Office) •Augsta atbildības sajūta un precizitāte, labas komunikācijas prasmes •Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas Ja vēlies pievienoties veiksmīgai uz rezultātu orientētai profesionāļu komandai, sūti mums savu CV un pieteikuma vēstuli uz darbs@scandagra.lv līdz 2018. gada 21.novembrim. Papildus informācija pa tālruni 25636799. Profesija: NOLIKTAVAS DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-21

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MĀSU TERAPIJAS NODAĻĀ Nr.1 Galvenie amata pienākumi: veikt pacienta novērtēšanu un sistemātisku datu apkopošanu par pacienta veselības stāvokli, iepriekšējām veselības problēmām, dokumentēt iegūtos datus; plānot un veikt pacientu aprūpi un uzraudzību, pielietojot aktuālākās ārstēšanas un aprūpes metodes; precīzi izpildīt ārsta deleģētos norādījumus un uzdevumus; nodrošināt nozīmēto diagnostisko un ārstniecisko procedūru veikšanu pacientiem; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: māsas izglītība (vēlams internās aprūpes māsas sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; maiņu darbs un summētais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; piemaksa par naktsstundu darbu; papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja pretendēt uz kompensāciju atbilstoši Veselības Ministrijas Eiropas Savienības fonda projektam; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie galvenās māsas Antras Kuprišas pa tālr.29258442 vai Terapijas nodaļas Nr.1 virsmāsas Guntras Kalniņas, tālr. 26440693. Profesija: MĀSA (MEDICĪNAS MĀSA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-26 Kontaktpersona: S. Kandele

Mūsu partneri