Valmieras Ziņas

VTV: Ābolu audzētājs ceļa malā izveidojis pašapkalpošanās tirdzniecības vitrīnu (2)

Dikļu-Mazbrenguļu ceļa malā jau no decembra ir ābolu pašapkalpošanās tirdzniecības vitrīna. Tur katru dienu 1,5kg ābolu maisiņus izliek “Rīvēnu” māju saimnieki. Šī improvizētā ābolu tirdzniecības vieta pievērsusi ne tikai Kocēnu novada iedzīvotāju uzmanību. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Jānis - 26.02.2019 Atbildēt

    Nākamie pircēji būs VID un vēl visādi sanitāri….

    Guntra - 26.02.2019 Atbildēt

    Nu re cik patīkami ! lauku cilvēki kā māk tā cenšas izdzīvot šajos ne visai vieglajos laikos .Lai viņiem veicas arī turpmāk .

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmieras ielā 7,Rubenē,Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. Pircēju apkalpošana pie kases. Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs RUBENĒ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri