Valmieras Ziņas

“VTU Valmiera” nodrošina iespēju Covid-19 pacientu transportēšanai

Lasīšanas laiks: < 1 min

Atsaucoties Valmieras pilsētas pašvaldības aicinājumam, SIA “VTU Valmiera” nodrošina Covid-19 pacientu transportēšanu no ārstniecības iestādes uz dzīvesvietu, ja pacientam nav citas iespējas nokļūt mājās, ievērojot valstī noteiktos drošības nosacījumus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “VTU Valmiera” sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Bulmeistare.

Transportēšana tiek nodrošināta cilvēkam, kuram ārstniecības iestāde noteikusi stingru izolāciju dzīvesvietā, ņemot vērā, ka simptomi ir viegli un ir iespējams atveseļošanās posmu pavadīt mājās. Par transporta nepieciešamību ārstniecības iestāde informē pašvaldību, kas sazinās ar SIA “VTU Valmiera”.

SIA “VTU Valmiera” pakalpojuma sniegšanai ir pielāgojis mikroautobusu, pasažierim esot pilnībā norobežotam no transportlīdzekļa vadītāja, kurš ievēros stingrus drošības noteikumus, valkājot aizsargtērpu un veicot dezinfekciju. Pēc katras pasažiera nogādes no ārstniecības iestādes dzīvesvietā transportlīdzeklim tiks veikta pastiprināta dezinfekcija.

SIA “VTU Valmiera” pakalpojumu nodrošina, saņemot pieprasījumu no uzņēmuma īpašniekiem: Valmieras pilsētas pašvaldības, Beverīnas novada pašvaldības, Burtnieku novada pašvaldības, Mazsalacas novada pašvaldības, Naukšēnu novada pašvaldības, Rūjienas novada pašvaldības vai Kocēnu novada pašvaldības.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri