Valmieras Ziņas

VNF konkursā “Sev, tev, novadam” pieejami 5555 eiro

Lasīšanas laiks: 2 min

Vai vēlies redzēt pārmaiņas savā vietējā apkaimē? Vai zini, kas ir nepieciešams apkārtējās vides uzlabošanai? Vai Tev ir idejas, ko Tu vēlētos redzēt savā pilsētā vai pagastā? Apdomā savu ideju, iesniedz tās aprakstu līdz 13. novembrim Valmieras novada fonda ikgadējā projektu konkursā “Sev, tev, novadam” un iegūsti līdz pat 5555 eiro tās īstenošanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada fonda Projektu koordinatore Gundega Siliņa.

Lai aprunātos par Tavas idejas atbilstību un aktualitāti, gaidīsim Tevi uz iedzīvotāju tikšanos jeb domradēm, kas notiks Valmieras pilsētās un pagastos septembra un oktobra mēnešos. Jāuzsver, ka iecerēm, kas tiks paustas šī gada Valmieras novada domradēs, konkursa vērtēšanā tiks piešķirti papildu punkti. Plašāka informācija: www.vnf.lv.

Konkursā “Sev, tev, novadam” mēs sagaidām idejas, kuras ir:
1) vērstas uz sabiedrisko labumu;

2) rada jaunas iespējas vai risina aktuālu problēmu;

3) veicina iedzīvotāju līdzdalību un līdzatbildību.

Iesniegtajām idejām nevar būt peļņas gūšanas nolūks. Projektu idejas joprojām var pieteikt gan biedrības un nodibinājumi, gan privātpersonas, kas vēlas savas ieceres īstenot Valmieras novadā.

Konkursa finansējumu 5555 eiro galvenokārt veido Labdarības bumbu rallijā gūtie ienākumi un ziedojumi. Novembra beigās pieteikumus izvērtēs fonda ziedotāji un konkursa komisija, rezultāti tiks paziņoti decembra sākumā. Atbalstītās idejas varēs īstenot no 2023. gada 1. janvāra līdz 2023. gada 31. decembrim.

Vairāk informācijas par konkursa “Sev, tev, novadam” nosacījumiem un pieteikuma anketu fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”. Par jautājumiem droši sazinieties, rakstot uz e-pastu vnf@vnf.lv vai zvanot pa tālruni 26399772 (Patricija Siliņa).

Jāatgādina, ka Valmieras novada fonds atbalsta vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē, ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri