Valmieras Ziņas

VNF aicina piedalīties akcijā “Baltijas ceļš Brīvību Baltkrievijai” Viļņā

Solidarizējoties ar Baltkrievijas tautas brīvības un demokrātijas centieniem, Latvijas Pilsoniskā alianse, “Protests” un kustība “Viegli palīdzēt = paliec mājās” sadarbībā ar Valmieras novada fondu un Valmieras pilsētas pašvaldību jau šo svētdien, 23. augustā, aicina valmieriešus un pārējos apkaimes iedzīvotājus piedalīties vērienīgā solidaritātes akcijā “Baltijas ceļš Brīvību Baltkrievijai” Viļņā, Lietuvā.

Akcija “Baltijas ceļš Brīvību Baltkrievijai” sāksies svētdienas vakarā, 23. augustā plkst. 19.00. Tā būs solidaritātes ķēde no Lietuvas galvaspilsētas Viļņas līdz Baltkrievijas robežai, kurā piedalīsies ap 40’000 iedzīvotājiem no visām trim Baltijas valstīm.

Ikviens no mums tiek aicināts piedalīties akcijā un doties uz Viļņu – ar savu personīgo automašīnu vai kopīgo autobusu no Valmieras Kultūras centra stāvlaukuma (izbraukšana – svētdien, plkst.12.00). Braucienam ar Valmieras autobusu aicinām pirms tam reģistrēties FB lapā ŠEIT vai sazināties ar Valmieras solidaritātes akcijas koordinatori Gundegu Siliņu, zvanot pa mob.tel.: 20258200 vai rakstot uz vnf@vnf.lv. Ja pasākumu plānots apmeklēt ar savu personīgo auto un ir iespējams paņemt līdzi līdzbraucēju, tad ar šo informāciju iespējams dalīties – ŠEIT. Akcijas dalībnieki aicināti ņemt līdzi baltsarkanbaltos Baltkrievijas un Latvijas karogus, kā arī ģērbties baltās drēbēs.

Kā iesaistīties, ja tomēr neesi gatavs/a doties prom no Latvijas?

Piedalies solidaritātes ķēdē 23. augustā plkst.12.00:

  • Rīgā – no Brīvības pieminekļa līdz Tautas frontes muzejam. Piedalīties var bez iepriekšējas reģistrēšanās, pievienojoties kādā no ceļa posmiem: Brīvības laukums – Kaļķu iela – Vaļņu iela – Audēju iela – Vecpilsētas iela (skatīt https://nvo.lv/uploads/karte879.jpg.;
  • Piedrujā – kur noslēgsies 22. augustā sāktais solidaritātes gājiens no Meikšāniem līdz Piedrujai;
  • citviet Latvijā, ko organizē solidaritātes koordinators tuvējā apkaimē;
  • paša izveidotā solidaritātes ķēdē ar tuviniekiem un/vai vietējiem iedzīvotājiem.

Aicinām dalībniekus iemūžināt solidaritātes ķēdes foto vai video, un, publicējot sociālajos tīklos, lietot tēmturi #FreedomWay, kā arī iespēju robežās izmantot vienojošo simboliku – ģērbšanos baltajā apģērbā un baltsarkanbaltos Baltkrievijas un Latvijas karogus.

Jāuzsver, ka pasākumi tiek organizēti, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības nosacījumus un lietojot arī sejas aizsargmaskas. Arī Valmieras autobusā būs pieejamas gan sejas maskas, roku dezinfekcijas līdzekļi. Aicinām rūpīgi izvērtēt riskus un izlemt, vai doties vienā transportā ar personām ārpus savas mājsaimniecības.

Plašāku informāciju par akciju iespējams atrast šeit: https://ej.uz/Freedomway #FreedomWay

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SĒTNIEKUS Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, tai skaitā: zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās. Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā pamata izglītība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, bruto darba alga no EUR 430.00. Pieteikties līdz 2020.gada 15.novembrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 228663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SĒTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 228663305.

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri