Valmieras Ziņas

Vivienne Sabo zīmola preces – augstas kvalitātes kosmētika

Lasīšanas laiks: 3 min

Vivienne Sabo zīmols ir pazīstams ar augstas kvalitātes kosmētiku un piedāvā visaptverošu izvēli skaistumkopšanas un dekoratīvās kosmētikas produktos. Ja meklē jaunus un inovatīvus produktus savas ikdienas grima kosmētikas kolekcijas papildināšanai, tad Vivienne Sabo ir zīmols, uz ko var paļauties.

Visas Vivienne Sabo zīmola preces tiek izstrādātas, lai nodrošinātu ne tikai lielisku produktu, bet arī ērtu tā lietošanu. Ar plašu sortimentu no lūpu krāsas līdz skropstu tušai, Vivienne Sabo spēj apmierināt visas skaistumkopšanas vajadzības.

Vivienne Sabo preču sortiments

Vivienne Sabo ir zīmols, kas piedāvā plašu kosmētikas klāstu, tam ir ko piedāvāt ikvienai sievietei neatkarīgi no viņas vēlmēm un priekšstatiem par skaistumkopšanu.

Vivienne Sabo piedāvā dažādus kosmētikas produktus, sākot no acu dekoratīvajiem līdzekļiemm piemēram, acu laineri līdz lūpu krāsām un nagu lakām. Zīmola sortimentā iekļaujas arī sejas kopšanas produkti, piemēram, tonizatori un maskas. Tādējādi produkti rada iespēju izveidot pilnīgu grimu un uzlabot savu ikdienas izskatu.

Ja vēlies uzlabot acu grimu, Vivienne Sabo piedāvājumā dažādas acu ēnu krāsas un tekstūras. Var izvēlēties starp matētām vai spīdīgām acu ēnām, kas palīdz radīt gan ikdienas, gan vakara izskatu. Turklāt zīmols piedāvā arī dažādas tušas formulas, lai piešķirtu saviem skropstām vairāk apjoma vai garuma.

Lūpu kosmētikas cienītājām Vivienne Sabo klāstā ir plaša izvēle ar dažādiem lūpu krāsu toņiem. Kosmētikas entuziastes varēs izbaudīt gan maigus toņus ikdienai, gan spilgtus košus toņus svinīgākiem pasākumiem. Lai nodrošinātu ilgstošu noturību un mitrinājumu lūpam, Vivienne Sabo piedāvā arī lūpu balzamus.

Vivienne Sabo Ideal Sublime Corrector konsīlers

Vivienne Sabo Ideal Sublime Corrector ir produkts, kas paredzēts sejas defektu koriģēšanai. Tas iepakots mazā iepakojumā, kas padara to par ideālu lietošanai ikdienas grimam vai ceļojumos. Šis konsīlers ir izstrādāts, lai paslēptu nepilnības un radītu vienmērīgu un dabisku sejas toni.

Viena no šī produkta galvenajām īpašībām ir tā spēja paslēpt tumšus lokus ap acīm. Dažreiz var būt grūti atbrīvoties no noguruma pazīmēm, kas parasti rada tumšus lokus ap acīm. Ar Vivienne Sabo Ideal Sublime Corrector palīdzību var uzklāt vieglu slāni zem acs zonas, lai samazinātu tumšumu un iegūtu svaigāku skatu.

Turklāt šis korektors arī palīdz novērst pietūkumu ap acīm. Vivienne Sabo Ideal Sublime Corrector satur speciālu formula, kas palīdz samazināt pietūkumu un atsvaidzināt acu zonu.

Vivienne Sabo Ideal Sublime Corrector ir lielisks risinājums arī dažādām citām sejas problēmām. Tas spēj paslēpt nevienmērīgu ādas toni, izlīdzinot to un radot vienmērīgu sejas krāsu. Ja ādai ir pigmenta plankumi vai citas nepilnības, šis korektors būs noderīgs.

Vivienne Sabo kosmētikas zīmola produkti – satriecošas lūpu krāsas un lūpu spīdumi, izteiksmīgas un noturīgas skropstu tušas u. c. aktuāli grima produkti Jūsu izvēlei e-veikalā 220.lv.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri