Valmieras Ziņas

Vieglatlētiem trīs čempiona tituli Latvijas U20 un U18 vecuma grupās

Ventspilī 22.-23.jūlijā aizvadīts Latvijas čempionāts U20 un U18 vecuma grupās, kurā startēja vairāk nekā 800 dalībnieku. Kārtējo reizi ar labiem rezultātiem iepriecināja Valmieras Bērnu sporta skolas vadošie vieglatlēti.

U20 vecuma grupā trīs reizes uz goda pjedestāla tika aicināts Valmieras Bērnu sporta skolas Augstas klases sportistu sagatavošanas centra audzēknis Ralfs Ūdris (treneris Pēteris Karlivāns). Ralfs kļuva par čempionu kārtslēkšanā – 4.30, un ieguva divas sudraba medaļas augstlēkšanā – 1.94 un diska mešanā – 44.33. Ar sezonas labāko rezultātu Latvijā finišēja Valmieras Bērnu sporta skolas vieglatlēts Jānis Sausais, 110m barjerskrējienā Jānis uzrādīja rezultātu – 14.73 un kļuva par Latvijas U20 čempionu.

U18 vecuma grupā pārliecinoša uzvara 3000m skrējienā Valmieras Bērnu sporta skolas un Valmieras sporta vienības sportistei Agatei Caunei. Viņas uzrādītais rezultāts – 10:09.17 ir ne tikai Agates personiskais rekords, bet arī šogad absolūti labākais sasniegums sieviešu konkurencē Latvijā. Agatei vēl sudraba medaļa 1500m distancē – 4:41.64. Divreiz uz goda pjedestāla tika aicināts arī U18 vecuma grupas sportists Valters Jansons. Valteram sudraba medaļa augstlēkšanā – 1.92 un bronzas medaļa kārtslēkšanā – 2.80. Jāni, Agati un Valteru sacensībām sagatavoja treneris Raitis Ravinskis.

1.un 2.augustā Igaunijas pilsētā Pērnavā norisināsies Baltijas U18 un U20 komandu čempionāti. Šajās sacensībās ikvienu Baltijas valsti katrā disciplīnā pārstāvēs tikai divi sportisti.  Ņemot vērā Latvijas čempionātos uzrādītos rezultātus, Latvijas izlases sastāvā iekļauti mūsu sportisti – Ralfs Ūdris, Jānis Sausais, Agate Caune un Valters Jansons. Uz sacensībām dosies arī sportistu treneri – Pēteris Karlivāns un Raitis Ravinskis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri