Vieglatlēti izcīna medaļas Latvijas čempionātā

Trīs vecuma grupās aizvadīti Latvijas čempionāti. U20 un U18 vecuma grupu sportisti sacentās Kuldīgā. U20 grupā trīs medaļas izcīnīja Valmieras Bērnu sporta skolas (BSS) Augstas klases sportistu sagatavošanas centra (AKSSC) sportists Ralfs Ūdris (treneris P.Karlivāns). Ralfam zelta medaļas kārtslēkšanā – 4.40 (pers.rek.) un augstlēkšanā – 1.96, sudraba medaļa 60m barjerskrējienā – 8.26 (pers.rek.). 60m barjerskrējienā uzvaru svinēja Valmieras BSS audzēknis Jānis Sausais (treneris R.Ravinskis) – 8.24, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Bērnu sporta skola.

Pēc uzrādītiem augstvērtīgiem rezultātiem Latvijas čempionātā abi sportisti iekļauti Latvijas izlasē dalībai starptautiskās sacensībās Minskā U20 vecuma grupā. Sacensības ir tradicionālas un norisināsies jau ceturto reizi, tajās piedalīsies sportisti no Azerbaidžānas, Spānijas, Itālijas, Izraēlas, Vācijas, Turcijas, Polijas, Ukrainas, Kazahstānas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Katrā disciplīnā valsti var pārstāvēt tikai viens sportists – Ralfs Ūdris startēs septiņcīņā un Jānis Sausais 60m barjerskrējienā, uz sacensībām dosies arī Valmieras BSS treneris Pēteris Karlivāns.

U18 grupas sacensībās četras medaļas izcīnīja trenera Raita Ravinska audzēkņi. Valmieras BSS audzēkne, Valmieras sporta vienības sportiste Agate Caune kļuva par čempioni 3000m skrējienā – 10:36.67 un izcīnīja sudraba medaļu 1500m skrējienā – 4:47.08. Divas bronzas medaļas arī Valteram Jansonam augstlēkšanā – 1.92 (pers.rek.) un kārtslēkšanā – 2.90.

Par Latvijas čempioni kļuvusī Agate Caune gatavojas sacensībām Klaipēdā, kur aizstāvēs Latvijas godu Baltijas valstu komandu čempionātā U18 vecuma grupā.

U14 grupu sportistiem Latvijas čempionāts notika Rīgā. Sudraba medaļu 1000m skrējienā izcīnīja Paulas Rozenvaldes audzēkne Sanija Ramona Ābeltiņa ar rezultātu 3:20.04.